PROMOCJA! Nowa alternatywa dla Białołęki

admin 20/12/2017

Prezentujemy wspaniałą alternatywę dla warszawskiej Białołęki. Gotowa inwestycja położona w podwarszawskim Piastowie to idealny wybór dla ludzi, którzy szanują sobie ciszę, spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki i sprawny dojazd do Centrum stolicy. Mieszkania w naszej ofercie dostępne są PONIŻEJ CENY RYNKOWEJ.

SPRAWDŹ OFERTĘ

1

Budynek mieszkalny z przestrzenią użytkową powstaje w cichej i spokojnej okolicy z doskonałymi możliwościami połączeń komunikacją miejską oraz samochodem. Inwestycja znajduje się ok. 15 km od Centrum Warszawy, ok. 3 km od Alei Jerozolimskich i ok. 3 km do Trasy Poznańskiej. W najbliższej okolicy znajduje się przystanek autobusowy, połączenie na Wole oraz w stronę Dworca Zachodniego. Sąsiedztwo planowanej obwodnicy Warszawy, trasy N-S oraz węzła Konotopa pozwoli mieszkańcom na szybki dojazd do Stolicy a także do autostrady prowadzącej do Poznania. W budynku znajdą się przestrzenie użytkowe o charakterze usługowo-handlowym, garaże dla mieszkańców oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Cały teren znajdzie się pod nadzorem monitoringu co zapewni spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom.

4

W każdej klatce przewidziana jest nowoczesna winda. Ze względu na konstrukcje istnieje możliwość łączenia mieszkań. Każde mieszkanie posiada zaprojektowany pokój dzienny, kuchnię lub aneks oraz łazienkę.

W mieszkaniach trzy- i czteropokojowych wydzielone zostały toalety.Pomieszczenia sanitarne i kuchnia będą posiadały wentylację mechaniczną. Ponadto, dla każdego mieszkania zaprojektowano balkon, loggie lub taras widokowy. W inwestycji zaprojektowaliśmy również dwupoziomowy garaż – jedna kondygnacja garażu podziemna, druga zaś wyniesiona ponad teren. W garażu będę stanowiska parkingowe na samochody osobowe i szerokiej drodze manewrowej pomiędzy stanowiskami.

About the Author

Menu Title