OSTATNIE 12 GOTOWYCH mieszkań na Woli!

admin 22/12/2017

Tylko teraz w naszej ofercie dostępna jest WYJĄTKOWA oferta. Do sprzedaży wróciło 12 wykończonych mieszkań w części aparthotel. Oferta limitowana! Nie czekaj i zadzwoń już teraz. Mieszkania o powierzchni 21 metrów w cenie 271 tysięcy z wykończeniem!!!

01-hotel-apart-151028-3-small

Zaangażowanie kapitału w aparthotele to forma inwestowania, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Cechuje ją wysokie bezpieczeństwo oraz rentowność wyższa niż ta, którą można uzyskać z zakupu mieszkania na wynajem, obligacji czy z lokat bankowych.

cam07-5k

W przypadku tej oferty – oferowanej w biurowym zagłębiu Warszawy – deweloper gwarantuje stopę zwrotu w wysokości 5 proc. w skali roku oraz podział zysku przewyższający tę wartość 50 proc. na 50 proc. Tymczasem dostępne obecnie na rynku najkorzystniejsze długoterminowe lokaty bankowe, oferują średnie oprocentowanie w wysokości niecałych 3%.

Gwarantowany zysk oraz bezpieczeństwo inwestowania to tylko niektóre z korzyści

Oferta przeznaczona jest pod działalność hotelową, komercyjną i mieszkaniową. Jej położenie w biurowym zagłębiu Warszawy jest tym bardziej atrakcyjne, że w najbliższej okolicy zauważalny jest brak tradycyjnych hoteli. Nieruchomość liczy łącznie 339 klimatyzowanych jedno i dwupokojowych apartamentów o powierzchni od 21 do 65 m2, które zostaną objęte serwisem 5-gwiazdkowego hotelu.

dsc-1310-kopiowanie

dsc-1321-kopiowanie

dsc-1380-kopiowanie

dsc-1415-kopiowanie

About the Author

Menu Title