NOWA, Wyjątkowa oferta na Woli!

admin 16/05/2018

Już niedługo ruszamy ze sprzedażą nowej EKSLUZYWNEJ inwestycji na WOLI.
Nowoczesne osiedle z pełnym zapleczem usługowym, w najlepiej skomunikowanym punkcie na Odolanach.

Budynek znajdować się będzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, oraz stacje Metra i PKP. Do centrum za pomocą komunikacji miejskiej dostać się można w niecałe 10 minut, dojazd do Ronda Daszyńskiego zajmuje 5 min autobusem. W 2019 wraz z oddaniem kolejnego etapu II linii metra zostanie uruchomiony tramwaj na ul. Kasprzaka, dzięki czemu będzie bezpośrednie połączenie tramwajowe ze stacją metra Rondo Daszyńskiego (5 min jazdy) oraz Centrum (10 minut jazdy).

W pobliżu znajdują się liczne parki na wyciągnięcie ręki np. Park Szymańskiego. Dodatkowo Park Moczydło z największym kompleksem otwartych basenów w Polsce (aktualnie przechodzi modernizację. Termin ukończenia: Październik 2018). Okolica zielona z licznym ścieżkami rowerowymi oraz stanowiskami miejskiego roweru Veturilo.

Kompletne zaplecze usług. Na osiedlu znajdziemy od przedszkola przez barbera/fryzjera do sklepu spożywczego i salonu kosmetycznego. W lokalach na parterze znajdować się będą restaruacje, siłownia, oraz inne usługi.
Liczne miejsca ogólnodostępne dla odwiedzających, oraz możliwość zakupu miejsca w wygodnym wielopoziomowym parkingu podziemnym.

Na Woli powstają liczne biurowce co pozytywnie wpłynie na wzrost wartość w bardzo bliskiej przyszłości.

Bliska-Wola_DM_5L Bliska-Wola_DM_3_2L Bliska-Wola_DK_16_L Bliska-Wola_DK_6_L Bliska-Wola_DK_3L

About the Author

Menu Title