Czy warto kupować mieszkania na warszawskiej Woli?

Sunrise System 20/06/2018

Mieszkanie w stolicy zdecydowanie wiąże się z dużym prestiżem – nie bez powodu. To właśnie tam można znaleźć najbardziej ekskluzywne apartamenty z widokiem na zachwycającą panoramę całego miasta, jednocześnie ciesząc się łatwym dostępem bądź nawet sąsiedztwem wszystkich najważniejszych obiektów. Jednak tak, jak w każdym mieście, tylko niektóre dzielnice są w stanie zapewnić najwyższy komfort – zdecydowanie należy do nich Wola.

O krok od Śródmieścia

Mieszkając w dużym mieście zależy nam na spokoju i komforcie. Spokój rozumiany jest jako brak ciągłego hałasu, a komfort oznacza nieutrudniony dostęp do ważnych dla nas budynków – niezależnie czy jest to miejsce pracy, centrum handlowe bądź też dworzec. Warszawska Wola spełnia oba te aspekty. Mimo, że dzielnica jest położona niedaleko Śródmieścia, nie spotkamy tutaj wiecznego pośpiechu czy niekończących się korków ulicznych. Na dodatek, dzięki wielu szlakom komunikacyjnym z łatwością dostaniemy się tam, gdzie potrzebujemy w Śródmieściu bądź innej dzielnicy Warszawy.

Zawsze otoczeni zielenią

W natłoku miejskiego gwaru oraz nieprzyjemnego zapachu spalin każdy doceni kojącą obecność roślinności. Właśnie to jest w stanie zaoferować każdemu warszawska Wola, gdzie znajduje się ponad 100 hektarów terenów zielonych – od skwerów, przez ogrody, po parki i lasy. W szczególności warto wymienić takie punkty, jak Park Moczydło i Park Powstańców Warszawy, Lasek na Kole, a także Skwer Mieczysława Apfelbauma. Obecność terenów zielonych wiąże się nie tylko ze zdecydowaną poprawą widoku za oknem, ale również pozwoli mieszkańcom zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się podczas spacerów.

Możemy zdecydowanie odpowiedzieć: tak, warto kupować lokale w tej prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Bliska Wola Tower

Tak atrakcyjna dzielnica z powodzeniem przyciąga inwestorów. Jedną z najbardziej interesujących propozycji jest Bliska Wola Tower, czyli ekskluzywne osiedle zawierające ponad 1600 mieszkań rozłożonych na aż 27 piętrach. Przyszli właściciele będą mogli cieszyć się takimi dodatkowymi udogodnieniami, jak bezpieczny park zabaw dla dzieci, luksusowy garaż oraz niezawodna winda. Sprzedaż mieszkań w Bliska Wola Tower już trwa, warto więc już dziś zapoznać się z dostępnymi lokalami.

About the Author

Menu Title