Ozonowanie mieszkania – zalecana procedura przed sprzedażą lub przed wprowadzeniem do nowo kupionego lub wynajętego mieszkania w szczególności czasie pandemii COVID-19

admin 23/04/2020

Przeprowadzenie zabiegu ozonowania wskazane jest na etapie sprzedaży mieszkania przez właściciela lub po kupnie lub wynajmie przez nabywcę przed wprowadzeniem do nowego mieszkania.W szczególności zabieg ten ma zastosowanie ma na rynku wtórnym gdzie mieszkania wymagają dodatkowych czynności odświeżenia przestrzeni.
Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych.
Niszczy drobnoustroje, bakterie, alergeny, grzyby, wirusy. Pozawala na pozbycie się uciążliwych zapachów jak spalenizna, nikotyna,stęchlizna, odór zwierzęcy. Działa 3000 razy szybciej i 50 razy mocniej niż chlor.
Ozon jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek odkażania mikrobiologicznego wnętrz.
Ozonowanie pomieszczenia, biura, mieszkania, domu, zmniejsza ryzyko zarażenia koronawirusem, wirusem grypy i innymi. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei w Chinach potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV. Ozonowanie wykorzystywane jest obecnie w bardzo wielu miejscach w tym użyteczności publicznej gdzie zachodzi prawdopodobieństwo kontaktu z wirusem.
Usługa przeprowadzana jest przy zachowaniu wszelkich procedur bezpieczeństwa i zazwyczaj przy średniej wielkości mieszkaniu zajmuje kilka godzin (wraz z wietrzeniem pomieszczenia) W trakcie ozonowania w mieszkaniu nie mogą przebywać ludzie i zwierzęta.
Dzięki ozonowaniu możemy cieszyć się całkowicie czystym i świeżym mieszkaniem bez jakichkolwiek naleciałości po pierwotnym użytkowaniu, budowie czy remoncie.Zyskujemy pewność, że nie posiadamy w mieszkaniu nieporządanych przypadłości.
Dopiero w tym momencie możemy poczuć, że mieszkanie pachnie nowością i mieć więcej radości i korzyści zdrowotnych z użytkowania.
Usługę ozonowania otrzymasz bezpłatnie w standardzie przy kupnie lub wynajmie mieszkania w ramach współpracy z Viva Invest.

About the Author

Menu Title