Wyszukiwanie mieszkania na zlecenie

admin 30/04/2020

W dzisiejszych czasach znalezienie idealnego mieszkania wydaje się proste. W internecie jest wiele portali, na których wyszukać możesz tysiące ofert. Jednak w praktyce okazuje się to o wiele bardziej problematyczne.

Duża ilość ofert i brak ich aktualizacji powoduje, że tracisz wiele czasu. Na podstawie informacji podanych przez sprzedającego zwykle nie da się określić, czy stan prawny mieszkania pozwala na sprzedaż nieruchomości. Często spotykanymi problemami są nieuregulowane sprawy spadkowe, kwestie podatkowe czy brak zgody współwłaściciela na sprzedaż.

Ceny mieszkań w większości przypadków ustalane są wyłącznie na podstawie porównania cen ofertowych z portali ogłoszeniowych, a te znacząco różnią się od faktycznych cen. Ceny ofertowe są zdecydowanie wyższe od cen transakcyjnych i mają charakter życzeniowy. Około 95% transakcji finalizowane jest po kwocie niższej nż podana w ofercie na portalu ogłoszeniowym. Różnice te wynikają z przekonania właścicieli co do własnej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Właściciele często postanawiają odremontować mieszkanie na własną rękę, co znacząco wydłuża proces sprzedaży, lub go uniemożliwia przez wywindowanie ceny czyniąc mieszkanie za drogim.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy świadomie szukają mieszkań do kupna, ceniąc przy tym swój czas i zdrowie ograniczając zbędne kontakty oferujemy usługę wyszukiwania mieszkań na zamówienie.

Wyszukanie mieszkania poprzedzamy wywiadem w którym ustalamy priorytety poszukiwania takie jak lokalizacja, planowany budżet, metraż, ilość pokoi. Nasze oferty pozyskujemy bezpośrednio od właścicieli mieszkań ( nie szukamy ofert na portalach ). Mieszkania posiadają sprawdzony stan prawny, a ich cena ustalana jest na podstawie ponad 4 milionów cen z aktów notarialnych i aktualnego stanu technicznego. Nieruchomości są przygotowane w podstawowym zakresie do sprzedaży ( opróżnienie, odmalowanie ścian ), co pozwala od razu ocenić ich potencjał.

kola9e

Przykładowe mieszkanie przed i po przygotowaniu do sprzedaży

Ceny ofertowe prezentowanych przez nas mieszkań są wypadkową popytu i cen transakcyjnych i podlegają negocjacji. W każdym mieszkaniu przeprowadzamy profesjonalną sesję zdjęciową z użyciem lamp i szerokokątnych obiektywów. Dodatkowo tworzymy wirtualny spacer po mieszkaniu. Dzięki temu, dostajesz od nas sprawdzoną i profesjonalnie przygotowaną ofertę, którą dodatkowo wspieramy swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie kupna, czy sprzedaży mieszkania.
Masz możliwość racjonalnego podjęci decyzji posiadając wszelkie dokumenty i informacje na temat mieszkania a przy tym do pomocy wiedzę i doświadczenie profesjonalnego brokera.

Po otrzymaniu od nas oferty masz pierwszeństwo w zakupie. Oferty na zamówienie nie trafiają na portale ogłoszeniowe! Po wstępnej ocenie mieszkań na podstawie danych, zdjęć i wirtualnego spaceru umawiamy spotkanie bezpośrednio w wybranym przez Ciebie mieszkaniu. Jeżeli mieszkanie odpowiada Twoim preferencjom przedstawiasz swoją propozycję ceny i warunki kupna. Po udanych negocjacjach i przygotowaniu dokumentów wymaganych do sprzedaży następuje notarialne przeniesienie własności, po czym wydanie mieszkania.

W ten oto komfortowy sposób zrealizujesz swoje marzenia i plany kupna mieszkania.

Idealne mieszkanie -wygodnie, bezpiecznie i w najlepszej cenie. Zapraszamy 

About the Author

Menu Title