Aktualności

Wielki powrót Pragi Północ!

admin 12/04/2018

Z radością informujemy, że do naszej wracają oferty z Pragi Północ! To, co wyróżnia te inwestycje to z pewnością idealna dostępność wszystkich środków komunikacji – autobusu, tramwaju, metra, oraz pociągów. W pobliżu znajdują się również liczne tereny zielone, w tym Warszawskie ZOO.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą inwestycją, która znajduje się niecałe 5 minut piechotą od stacji Metro Dworzec Wileński! W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawi się jeszcze więcej inwestycji w tej okolicy.

SPRAWDŹ OFERTĘ

5 4 3 2 1

Czytaj więcej

Ostatnie GOTOWE mieszkania na Białołęce! Kup z nami i odbierz bon na wykończenie :)

admin 21/02/2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

BIAŁOŁĘKA
_mg_3888 _mg_4852 _mg_4859 _mg_4866 _mg_4872

Oddany do użytku w 2017 roku drugi etap popularnej inwestycji na Białołęce. Osiedle to idealna propozycja dla młodych ludzi, dla których liczy się nie tylko cena, lecz także przyjazne, zielone, spokojne otoczenie i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja jest dobrze skomunikowana. W ciągu 30 minut dotrzemy za pomocą autobusu zarówno do I jak i II linii Metra. Dodatkowo, niecałe 10 minut drogi samochodem on osiedla znajduje się trasa szybkiego ruchu S8, która gwarantuje szybki dojazd do CENTRUM Warszawy. W okolicy znajdują się 3 przedszkola publiczne i aż 9 przedszkoli niepublicznych, 6 szkół podstawowych i 2 gimnazja oraz rosnące jak grzyby po deszczu szkoły językowe, tańca oraz oferujące zajęcia dodatkowe dla dzieci. Dzielnica oferuje również zabawę w Parku Magicznym, a w nim siłownie plenerowe, drążki do street workoutu, skatepark, miejskie grille oraz tematyczne place zabaw. Zabawę w Bocianim Zakątku i Parku Magicznym. Obecnie w ofercie zostały mieszkania 1 i 2 pokojowe, natomiast większe mieszkania oddane do użytkowania będą w 2018 roku.

7

Czytaj więcej

OSTATNIE 12 GOTOWYCH mieszkań na Woli!

admin 22/12/2017

Tylko teraz w naszej ofercie dostępna jest WYJĄTKOWA oferta. Do sprzedaży wróciło 12 wykończonych mieszkań w części aparthotel. Oferta limitowana! Nie czekaj i zadzwoń już teraz. Mieszkania o powierzchni 21 metrów w cenie 271 tysięcy z wykończeniem!!!

01-hotel-apart-151028-3-small

Zaangażowanie kapitału w aparthotele to forma inwestowania, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Cechuje ją wysokie bezpieczeństwo oraz rentowność wyższa niż ta, którą można uzyskać z zakupu mieszkania na wynajem, obligacji czy z lokat bankowych.

cam07-5k

W przypadku tej oferty – oferowanej w biurowym zagłębiu Warszawy – deweloper gwarantuje stopę zwrotu w wysokości 5 proc. w skali roku oraz podział zysku przewyższający tę wartość 50 proc. na 50 proc. Tymczasem dostępne obecnie na rynku najkorzystniejsze długoterminowe lokaty bankowe, oferują średnie oprocentowanie w wysokości niecałych 3%.

Gwarantowany zysk oraz bezpieczeństwo inwestowania to tylko niektóre z korzyści

Oferta przeznaczona jest pod działalność hotelową, komercyjną i mieszkaniową. Jej położenie w biurowym zagłębiu Warszawy jest tym bardziej atrakcyjne, że w najbliższej okolicy zauważalny jest brak tradycyjnych hoteli. Nieruchomość liczy łącznie 339 klimatyzowanych jedno i dwupokojowych apartamentów o powierzchni od 21 do 65 m2, które zostaną objęte serwisem 5-gwiazdkowego hotelu.

dsc-1310-kopiowanie

dsc-1321-kopiowanie

dsc-1380-kopiowanie

dsc-1415-kopiowanie

Czytaj więcej

PROMOCJA! Nowa alternatywa dla Białołęki

admin 20/12/2017

Prezentujemy wspaniałą alternatywę dla warszawskiej Białołęki. Gotowa inwestycja położona w podwarszawskim Piastowie to idealny wybór dla ludzi, którzy szanują sobie ciszę, spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenią sobie szybki i sprawny dojazd do Centrum stolicy. Mieszkania w naszej ofercie dostępne są PONIŻEJ CENY RYNKOWEJ.

SPRAWDŹ OFERTĘ

1

Budynek mieszkalny z przestrzenią użytkową powstaje w cichej i spokojnej okolicy z doskonałymi możliwościami połączeń komunikacją miejską oraz samochodem. Inwestycja znajduje się ok. 15 km od Centrum Warszawy, ok. 3 km od Alei Jerozolimskich i ok. 3 km do Trasy Poznańskiej. W najbliższej okolicy znajduje się przystanek autobusowy, połączenie na Wole oraz w stronę Dworca Zachodniego. Sąsiedztwo planowanej obwodnicy Warszawy, trasy N-S oraz węzła Konotopa pozwoli mieszkańcom na szybki dojazd do Stolicy a także do autostrady prowadzącej do Poznania. W budynku znajdą się przestrzenie użytkowe o charakterze usługowo-handlowym, garaże dla mieszkańców oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Cały teren znajdzie się pod nadzorem monitoringu co zapewni spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom.

4

W każdej klatce przewidziana jest nowoczesna winda. Ze względu na konstrukcje istnieje możliwość łączenia mieszkań. Każde mieszkanie posiada zaprojektowany pokój dzienny, kuchnię lub aneks oraz łazienkę.

W mieszkaniach trzy- i czteropokojowych wydzielone zostały toalety.Pomieszczenia sanitarne i kuchnia będą posiadały wentylację mechaniczną. Ponadto, dla każdego mieszkania zaprojektowano balkon, loggie lub taras widokowy. W inwestycji zaprojektowaliśmy również dwupoziomowy garaż – jedna kondygnacja garażu podziemna, druga zaś wyniesiona ponad teren. W garażu będę stanowiska parkingowe na samochody osobowe i szerokiej drodze manewrowej pomiędzy stanowiskami.

Czytaj więcej
Menu Title