Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkania z rynku wtórnego Bemowo

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo, Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
Cena: 717000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo, Gen. Tadeusza Pełczyńskiego

ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
Cena: 650000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo, Górczewska

ul. Górczewska
Cena: 620000 zł
Szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Bemowo, Chrzanowska

ul. Chrzanowska
Cena: 580000 zł
Szczegóły

Dużo terenów zielonych oraz piękne, historyczne zabudowania – te dwa elementy najlepiej oddają ducha Warszawskiego Bemowa, czyli dzielnicy idealnej dla osób szukających spokoju i wygody. Jest to miejsce zamieszkania wielu młodych rodzin, które często spacerują po pobliskich parkach i odwiedzają ciekawe, historyczne miejsca, takie jak np. forty należące kiedyś do zespołu budowli Twierdzy Warszawa.

Tutaj znajdziecie Państwo oferty mieszkań z rynku wtórnego. W pobliżu tych mieszkań znajdują się centra handlowe oraz place sportowe i rekreacyjne. Ponadto, w okolicy nie brak przedszkoli dla maluchów i szkół podstawowych dla nieco starszych dzieci. Ścieżki rowerowe są miłym dodatkiem, ułatwiającym bezpieczną jazdę całą rodziną. Rozbudowana komunikacja miejska na Bemowo również jest dużym plusem. Nie brak także niedawno budowanych dróg, które ułatwiają dojazd do pracy.

Bemowo znane jest przede wszystkim z pięknych, zadbanych terenów zielonych – lasów czy też parków. Warto wspomnieć, że Las Bemowski łączy korytarz ekologiczny ze słynną Puszczą Kampinoską, należącą do Kampinoskiego Parku Narodowego. Bliskość drzew, rozmaitych roślin i krzewów pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, dając poczucie spokoju i wytchnienia. Jeśli zatem szukasz miejsca spokojnego, zielonego, klimatem zbliżonego raczej do małego, przyjaznego miasteczka, ale zarazem nie chcesz rezygnować z wygód, jakie daje mieszkanie w mieście – nieruchomości z rynku wtórnego, które tutaj oferujemy, będą doskonałym wyborem.

Zachęcamy do sprawdzenia proponowanych nieruchomości z rynku wtórnego.

W razie wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu wybrać odpowiednie lokum z rynku wtórnego, które spełni wszelkie oczekiwania i wymagania.

Menu Title