Warszawa Bemowo, Szeligowska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
153 m2
Liczba pokoi:
5
Rzut
ZOBACZ
Oferta nr:
1761168926
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Nasz broker czeka na pytania!
Paweł Zarzycki
Broker nieruchomości

Unikalna i zaciszna inwestycja na warszawskim Bemowie. Składa się z 52 domów z ogródkami i garażami podziemnymi. Prestiżowy wygląd inwestycji gwarantują jasne kolory elewacji z drewnianymi dodatkami, oraz proste bryły budynków.

Trzy piętra nadziemne w łatwy sposób wyznaczają przestrzeń dla rodziców, dzieci, a także część wspólną. Pod budynkiem znajdować się będzie dwu stanowiskowy garaż podziemny i funkcjonalne schowki. Dodatkowo do każdego lokalu przynależeć będzie ogródek, oraz dwa tarasy. Jeden na parterze, drugi na ostatnim piętrze, który jest połączony z sypialnią.

Kameralny i pełen spokoju charakter osiedla zapewniają wszechobecne drzewa, oraz zieleń. Uzupełnieniem istniejących juz drzew będą nowe nasadzenia drzew, krzewów, jak i traw na terenie inwestycji.

Menu Title