Warszawa Śródmieście, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Cena:
1349000 zł
Powierzchnia:
89 m2
Liczba pokoi:
4
Oferta nr:
1833164
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Nasz broker czeka na pytania!
Radosław Ziembiński
Broker nieruchomości

Jeżeli szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, otoczonego przez piękne budynki, przedwojenne kamienice, ambasady, parki i najpiękniejsze alejki w Warszawie to czytaj dalej. Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Co najlepiej opisuje prezentowaną nieruchomość? Elegancja i prestiż.
Prestiż lokalizacji, prestiż sąsiedztwa i prestiż samego budynku, który był i jest domem aktorów, arystokratów i ludzi biznesu. Letnie koncerty Chopinowskie które słychać przez otwarte okno są miłym dodatkiem.

Kamienica zaprojektowana i wybudowana została w latach 1934-1935 przez architekta arystokratę Zygmunta Plater-Zyberk. Zaprojektowana w stylu modernistycznym. Do naszych czasów przetrwała poprzeczna do Alei Szucha oficyna o ciekawej architekturze.
Dzięki podejściu modernistycznemu funkcjonalnie zaplanowano układy mieszkań. Lokale są w większości dwustronne, rozkładowe z widnymi kuchniami i ustawnymi pokojami.

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 88,96m2 składa się z czterech pokoi, oddzielnej kuchni, ustawnej łazienki i przestronnego hallu, z którego wejdziemy do każdego z pomieszczeń. Załączam poglądowy plan mieszkania.

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Ponad 200 cm do okien od poziomu chodnika.

Salon: Dwa największe pokoje, oryginalnie podzielone i z oddzielnymi wejściami zostały połączone dzięki czemu mamy przestronny salon o powierzchni blisko 40m2. Oczywiście istnieje możliwość przywrócenia oryginalnego układu. W salonie znajduje się funkcjonujący od ponad 85lat modernistyczny kominek.
Sypialnia: Przestronna (18m2), słoneczna, foremna i z miejscem na szafę w zabudowie. Ekspozycja okien na południe na niewielką alejkę i ogródek zapewnia świetne doświetlenie pokoju, ciszę jak i prywatność.
Gabinet/Garderoba: Pomieszczenie aktualnie zagospodarowane na garderobę, w którym kiedyś znajdowała się sypialnia dziecka. Idealnie sprawdzi się w roli gabinetu (7m2).
Kuchnia: Prostokątna, widna, ustawna. Powierzchnia 8m2 umożliwia zmieszczenie wszelkich sprzętów i jeszcze zostanie miejsca na blat roboczy, co docenią amatorzy gotowania. 8m2 to za mało? Nie ma problemu. Można połączyć ją z garderobą, wtedy uzyskamy nawet 16m2 kuchni z jadalnią, która pomieści rodzinny stół.
Łazienka: Kompaktowa łazienka o powierzchni 3m2 wydaje się niewielka, ale można ją powiększyć i na pewno zmieścimy tam wygodnie wannę/kabinę toaletę oraz dużą umywalkę. Pralka? Na pewno znajdziemy na nią miejsce w jednej z szafek kuchni.

Mieszkanie posiada bardzo pozytywną energię. Od lat 40-ych w rękach jednej rodziny. Zadbane, z wieloma oryginalnymi zdobieniami jak i przedwojennym parkietem na podłodze.

Chcesz zamieszkać w wyjątkowej i bezpiecznej okolicy, a może Twoja firma, lub kancelaria potrzebuje rozpoznawalny prestiżowy adres w Śródmieściu Południowym w pobliżu Traktu Królewskiego i Łazienek Królewskich?

Zwiedź mieszkanie dzięki wirtualnemu spacerowi i gdy Ci się spodoba umów się na spotkanie. Zapewniam bezpieczną prezentację i chętnie odpowiem na wszelkie Twoje pytania.

Menu Title