Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
38 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
8 / 22
Rzut
ZOBACZ
Oferta nr:
1172499
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Nasz broker czeka na pytania!
Paweł Zarzycki
Broker nieruchomości

Komfort, prestiż i nowoczesność charakteryzuje nowy kompleks apartamentowy powstający w wyjątkowym, centralnym miejscu Warszawskiej Woli. Unikalny i ekskluzywny charakter i klimat miejsca podkreśla nowoczesna architektura i wyjątkowa panorama na centrum Warszawy. GWARANCJA WIDOKU!!

Trzy unikatowe wieże, jedyne w najbliższej okolicy!! Wysokiej jakości apartamenty PREMIUM wyposażone w panoramiczne okna o wysokości ponad 2,4 m ,które znakomicie rozświetlą wysokie na prawie 3 metry wnętrza.
Komfort zamieszkania na najwyższych piętrach podkreślą balkony i loggie, co stanowi unikalne rozwiązanie w wysokich projektach.

Do dyspozycji mieszkańców kompletne zaplecze usługowo-handlowe od przedszkola przez fryzjera do sklepu spożywczego i salonu kosmetycznego. W lokalach na parterze kawiarnie i restauracje.

Budynek znajdować się będzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, oraz stacje Metra i PKP. Do centrum za pomocą komunikacji miejskiej dostać się można w niecałe 10 minut, dojazd do Ronda Daszyńskiego zajmuje 5 min autobusem, oraz Centrum (10 minut jazdy).

W pobliżu tereny zielone i obiekty sportu i rekreacji:
-Park Szymańskiego
-Park Moczydło.
Okolica z licznym ścieżkami rowerowymi oraz stanowiskami miejskiego roweru Veturilo.Inwestycja stanowi alternatywę dla lokat bankowych, czy spekulacji giełdowych, przynosząc większy i pewny zysk.

Menu Title