warszawa mokotow - oferta archiwalna

Powierzchnia:
70 m2
Liczba pokoi:
3
Piętro:
1p
Rzut
ZOBACZ
Oferta nr:
VIV-MS-78875
Termin oddania:
Inwestycja archiwalna
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ

Oddane do użytkowania NOWE, GOTOWE nowoczesne osiedle dla osób, które szukając nowego mieszkania na Mokotowie, zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania. Każde mieszkanie ma balkon, werandę bądź taras. Duża ilość przeszkleń w elewacjach zapewnia doskonałe nasłonecznienie funkcjonalnych, przestrzennych oraz zróżnicowanych pod względem wielkości mieszkań. Inwestycja składa się z 6 budynków o niskiej zabudowie. 5 jest już oddanych do użytkowania, kolejny etap będzie zrealizowany w 2016 r.

 

Każdy budynek jest inny, ale razem tworzą spójną całość o unikalnym wyglądzie. Dziedzińce pełne zieleni tworzą pewnego rodzaju sztukę małej architektury, jest miejscem spotkań dla mieszkańców. Są także miejscem zabaw dla dzieci.

 

Na osiedlu zainstalowany jest system całodobowej ochrony, który składa się z kamer monitorowanych centralnie, wideodomofonów oraz magnetycznych kart dostępu do poszczególnych klatek. Pod osiedlem znajduje się dwupoziomowy parking. Do każdego mieszkania zaprojektowano miejsca parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze.

Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ

Polecam na wynajem dom w zabudowie szeregowej w niedalekiej odległości od Metra Wilanowska.
Dom składa się z 3 kondygnacji, na których rozmieszczone są 4 pokoje. Doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. W pobliżu zabudowa kameralna, budynki jednorodzinne, sklepy, przystanek autobusowy. 

Zapraszam na prezentację domu.

Menu Title