BEMOWO, ul. Lazurowa

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
31 - 118 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
01-09-2019
Pięter:
1 - 4
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Blisko Metra
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Taras
  • Winda
  • Zielona okolica

Inwestycja znajduje się na prężnie rozwijającej się dzielnicy – Bemowie. Bemowo to świetnie skomunikowana dzielnica z licznymi terenami zielonymi, która przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie życie zdala od miejskiego zgiełku i dobry dostęp do wszystkich udogodnień. Budynek będzie się znajdować tylko 400 metrów od planowanej stacji II linii Metra, natomiast przystanek autobusowy oddalony jest o minutę od niej.

Ta prężnie rozwijająca się i nowoczesna dzielnica oferuje mieszkańcom ogromną ilość wygód. W sąsiedztwie znajduje się wiele przedszkoli, szkół, przychodni i punktów usługowych. W bliskiej okolicy osiedla funkcjonują centra handlowe i sklepy (min. Wola Park, Centrum Handlowe Tesco, Kaufland i wiele innych). A przy tym wszystkim, inwestycja powstaje w zaciszu lasów i parków, pełnych świeżej, relaksującej zieleni (min. Park Górczewska, Aleja Lip, Fort Bema, Park przy ul. Anieli Krzywoń, Las Bemowo i inne).

Menu Title