BEMOWO, ul. Łokuciewskiego

ul. płk. Witolda Łokuciewskiego

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
33 - 77 m2
Pokoje:
1 - 4
Pięter:
0 - 5
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Blisko Metra
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Park zabaw dla dzieci
  • Zielona okolica
liczba pokoi piętro powierzchnia cena rzut oferta

Opis

Nowe Bemowo to również ta inwestycja. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, każde mieszkanie posiada balkon, ogródek lub taras. Znajdują się tu przestronne i funkcjonalne mieszkania o przyjaznej i nowoczesnej architekturze. Projekt powstaje w jednej z najszybciej rozwijających się i najlepiej skomunikowanych dzielnic – Bemowo. Ważny jest komfort zamieszkania przyszłych mieszkańców, dlatego inwestycje cechuje m.in. rozwinięta infrastruktura edukacyjna, komunikacyjna i sportowo-rekreacyjna. Docelowo znajdzie się tu 305 mieszkań, a teren inwestycji będzie ogrodzony z planowanym monitoringiem i ochroną.

Dzielnica Bemowo zyska niepowtarzalną przestrzeń do zamieszkania dla osób ceniących sobie łatwość komunikacji, jak również dostęp do infrastruktury i zielonych terenów rekreacyjnych znajdujących się w tej części Warszawy.
Dla zwiększenia komfortu zamieszkania, w ramach inwestycji zaplanowano teren wspólny z elementami dekoracyjnej zieleni, plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe, klub fitness oraz lokale usługowe. Każde ze znajdujących się tu mieszkań posiada niezwykle funkcjonalne i słoneczne wnętrze, panoramiczne okna w strefie dziennej, jak również przestronne balkony, tarasy lub ogródki.

Pomyśl o sobie… nowa inwestycja na warszawskim Bemowie jest w zasięgu Twojej ręki!

Dla obniżenia kosztów eksploatacji, w całej inwestycji zaplanowano oświetlenie typu LED.

Otoczenie

– podziemny parking, – zamknięty plac zabaw – obszerne balkony i tarasy, szklane balustrady – przestronny dziedziniec wewnętrzny z elegancką zielenią – doskonała lokalizacja z dostępnością do pełnej infrastruktury – 100 m od przystanku autobusowego i tramwajowego – w bliskim sąsiedztwie planowana stacja II linii metra – dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych

Menu Title