BIAŁOŁĘKA, ul. Rossiniego

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
27 - 70 m2
Pokoje:
1 - 3
Pięter:
0 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • kameralna zabudowa
  • Park zabaw dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
41p69 m2
42p69 m2
42p68 m2

Polecamy osiedle na Zielonej Białołęce.
Mieszkańcy uważają je za NAJSYMPATYCZNIEJSZE MIEJSCE W OKOLICY. Niska zabudowa podkreśla kameralność oraz prestiż osiedla. Teren ogrodzony i strzeżony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców. Na terenie osiedla sklepy i punkty usługowe m.in. Żabka i gabinet stomatologiczny.
To wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, a także singli. Prawdziwa enklawa, łącząca doskonałe warunki do rozwoju i nauki najmłodszych oraz funkcjonalność i rozrywkę dla dorosłych. Nie bez znaczenia są również niskie koszty utrzymania mieszkań i części wspólnych w porównaniu do kosztów czynszu na osiedlach zlokalizowanych w okolicach centrum miasta.

Inwestycja Osiedle Zielona Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielona Dolina pozostało na sprzedaż 225 mieszkań o powierzchniach od 28 do 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców przewidziano również:
– miejsca postojowe naziemne
Osiedle powstanie przy ul. Rossiniego (w pobliżu ul. Zdziarskiej i Ostródzkiej) na warszawskiej Białołęce. Okolica jest niezwykle urokliwa, pełna zieleni i zagospodarowana wyłącznie według współczesnych trendów architektonicznych. Dominuje tu niewysoka, kameralna zabudowa, budynki mają łagodne kształty i utrzymane są w ciepłej kolorystyce. Okolice osiedla są bogate w infrastrukturę usługowo-handlową.

LOKALIZACJA

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja
Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Zielona Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MAŃKI-WOJDY 01. Autobusy kursują bezpośrednio zarówno do I jak i II linii METRA. Podróż ta zajmie około 30 minut.

Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielona Dolina znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w odległości 500 m, Tęczowe Przedszkole w odległości 550 m, Przedszkole Arka Noego w odległości 700 m. W okolicy znajdują się również nowoczesne szkoły podstawowe.

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 800 m Apteka Morel sp.k. Leki gotowe Witaminy Zioła. Niecałe 10 minut drogi od inwestycji znajduje się Szpital Brudnowski.

Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, oraz lokale usługowe. Dodatkowo 10 minut drogi od inwestycji znajduje się Centrum Handlowe Atrium Targówek oraz Multikino Targówek, oraz Centrum Handlowe M1, w którym znajdują się takie sklepy jak IKEA.

Zapytaj specjalistę o promocje i prezentację mieszkań. Kupisz korzystniej!
Małgorzata Zarzycka 501 541 085

Menu Title