BIELANY, ul. Maszewska

ul. Maszewska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
45 - 59 m2
Pokoje:
2 - 3
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 8
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Blisko Metra
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Taras
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
37p60 m2
33p60 m2
37p53 m2
37p60 m2

Kameralny budynek mieszkalny, z usługami w parterach, powstający w zielonej i cichej części warszawskich Bielan. Nowoczesna bryła mieści 59 mieszkań o wielkości od 33 do 90 m². Projekt zoptymalizowany został zarówno pod kątem efektywności powierzchni jak i ergonomii użytkowania. Dzięki temu oferujemy mieszkania o dobrym standardzie w atrakcyjnej cenie. Grunt, na którym powstaje inwestycja, stanowi własność co przełoży się na niższe koszty bieżącej eksploatacji lokali.

Lokalizacja inwestycji łączy kameralną ciszę osiedlowej uliczki z łatwym dostępem do infrastruktury wielkiego miasta. Rozbudowana sieć transportu miejskiego zapewnia szybką komunikację. Dojazd do centrum jest bardzo łatwy. Linie tramwajowe i autobusowe oraz metro łączą Bielany ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Stacja metra Młociny znajduje się w odległości 1600 metrów od nas. Bielany to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy. Równolegle z realizowanymi inwestycjami mieszkaniowymi planowana jest budowa centrum biurowo-usługowego na terenach sąsiadujących z Hutą Warszawa. Wyjazd za miasto również nie stanowi problemu dzięki dobrze rozwinietej infrastrukturze drogowej a także istniejącym i planowanym trasom wylotowym. W pobliżu znajdują się liczne szkoły, do których dotrzeć można bezpiecznie krótkim spacerem. Tuż obok znajduje się park leśny Bemowo. Wspaniałe miejsce na rodzinne spacery. Niewiele dalej – Puszcza Kampinoska. W okolicy znajduje się Galeria Handlowa Bemowo, oraz kino.

Menu Title