Legionowo , Suwalna

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
73 - 76 m2
Pokoje:
3 - 3
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 3
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
3076 m2
3175 m2
3275 m2
3173 m2
3273 m2
3275 m2
3375 m2

Kameralna inwestycja w Legionowie. Niski, 3 piętrowy budynek na terenie zamkniętym. Idealna lokalizacja blisko lasów, szkół i stacji SKM, to tylko niektóre atuty osiedla.

Projekt stworzony z myślą o maksymalnym komforcie jego przyszłych mieszkańców. Dopracowany w każdym szczególe, 3-piętrowy, ogrodzony budynek oferuje podziemną halę garażową, komórki lokatorskie i trzy nowoczesne windy, które zapewnią wygodę i bezpieczeństwo.

Legionowo, które posiada pełną infrastrukturę potrzebną do komfortowego mieszkania, znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Białołęki. Dzięki SKM i KM z Legionowa dojadą Państwo w zaledwie 25 min do Centrum Warszawy. Najbliższe otoczenie Inwestycji to wspaniały las, od którego dzieli Cię zaledwie dwuminutowy spacer. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego i duża ilość nowo oddanych ścieżek rowerowych dają możliwość kontaktu z naturą w wolnym czasie.

Najbliższe otoczenie:
– Stacja SKM – 10 min na piechotę
– przedszkole – 2 min
autobus –  50 metrów
– Liczne sklepy i usługi
– Restauracje
– Poczta
– boisko
– myjnia samochodowa
space w lesie – 5min
wypad na kajaki/żagle – 25min

Menu Title