MOKOTÓW, ul. Augustówka

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
48 - 85 m2
Pokoje:
2 - 4
Termin oddania:
31-07-2019
Pięter:
1 - 4
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • Winda
  • Zielona okolica

Inwestycja to połączenie najlepszych cech dwóch prestiżowych dzielnic Warszawy – Mokotowa i Wilanowa. Wszechobecna zieleń, wysoki prestiż, a zarazem dobra komunikacja i szybki dojazd do centrum. Budynek zbudowany w minimalistycznej, funkcjonalnej i modernistycznej architekturze w otoczeniu terenów zielonych. Idealne miejsce, które łączy w sobie aktywny tryb zawodowy, oraz komfortowy relaks w domowym zaciszu.

Osiedle położone niecałe 400 m od ulicy Powsińskiej, która gwarantuje świetne połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy. Nieopodal znajduje się Jeziorko Czerniakowskie – rezerwat przyrody, oraz ogrom terenów do spacerów i innych aktywności sportowych. Bliska okolica gwarantuje wszystko, co potrzebne w codziennym życiu: kawiarnie, restauracje, sklepy i apteki, a także Centrum Handlowe „Sadyba Best Mall” i kino Cinema City. W okolicy znajduje się również wiele przedszkoli i szkół.

Menu Title