MOKOTÓW, ul. Bokserska

Warszawa
ul. Bokserska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
64,66 - 82,40 m2
Pokoje:
3 - 3
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 8
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Park zabaw dla dzieci
  • Zielona okolica
liczba pokoi piętro powierzchnia cena rzut oferta
3 1p 70 m2 SPRAWDŹ CENĘZapytaj o mieszkanie
2 parter 51 m2 SPRAWDŹ CENĘZapytaj o mieszkanie

Opis

Inwestycja tworzy na mapie Warszawy atrakcyjny punkt dla osób, które szukając nowego mieszkania na Mokotowie, zwracają uwagę na atrakcyjną lokalizację, wygodę, prestiż oraz wysoki standard wykonania.

Zaprojektowane na kształt małego miasteczka osiedle tworzy sześć budynków. Zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego kwartału mieszkalnego inwestycji, starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami oraz malownicza parkowa promenada z kameralnymi miejscami wypoczynku oraz funkcjonalnymi placykami zabaw dodają osiedlu uroku.

Każde mieszkanie ma balkon, werandę bądź taras. Duża ilość przeszkleń w elewacjach zapewnia doskonałe nasłonecznienie funkcjonalnych, przestrzennych, zróżnicowanych pod względem wielkości mieszkań. Na Mokotowie, który jest jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy inwestycje, takie jak ta – pełne są spokoju, zieleni i miejsc służących do wypoczynku, są atrakcją zarówno dla osób planujących kupno nowego mieszkania dla siebie, jak i na cele inwestycyjne.

Na terenie osiedla znajduje się również dwupoziomowy podziemny garaż, w którym działa serwis samochodowy, przeznaczony wyłącznie do obsługi aut mieszkańców.

Otoczenie

– zielone patia
– parkowa promenada
– miejsca wypoczynku
– place zabaw
– blisko Galeria Mokotów
– szybki dojazd na lotnisko

Menu Title