MOKOTÓW, ul. Czerniakowska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
40 - 120 m2
Pokoje:
2 - 5
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Park zabaw dla dzieci
  • Taras
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
42p97 m2
52p120 m2
42p97 m2
42p98 m2
52p108 m2
42p97 m2
52p119 m2

Inwestycja składa się z czterech dwupiętrowych budynków. Współczesna forma architektoniczna budynków, oraz stonowana kolorystyka elewacji zachowana w odcieniach grafitu i bieli pozwoliły na idealne wkomponowanie budynku w rozwijające się otoczenie. W projekcie każdego lokalu znalazły się przestronne pokoje dzienne z otwartymi kuchniami, ustawne sypialnie, łazienki i miejsca w holach przeznaczone na zabudowę garderobianą. Do każdego mieszkania w inwestycji będzie przynależał balkon lub ogródek.

Inwestycja to:
– niska i kameralna zabudowa
– funkcjonalne rozkłady mieszkań
– mieszkania o powierzchni 40-120 m2
– wysoki standard wykończenia
– plac zabaw dla dzieci
– dozór i monitoring na terenie osiedla
– osiedle dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Inwestycja położona jest na terenie Dolnego Mokotowa. Mieszkańcy osiedla od wszelkich atrakcji w sercu stolicy dzielić będzie tylko 5 kilometrów. W pobliżu budynków znajduje się przystanek autobusowy, z którego dostać można się na Wolę i Ochotę, czy do pierwszej linii Metra. Dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek na świeżym powietrzu, wolne chwile mogą spędzić w pobliskim Parku Akcji Burza, czy w oddalonych tylko 2 kilometry Łazienkach Królewskich. Aby zaspokoić codziennie potrzeby, nie trzeba ruszać się z osiedla, w okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, piekarnie, przedszkola, bistra, czy usługi medyczne. Kameralna zabudowa domków jednorodzinnych, którymi otoczone jest osiedle zapewni spokojny relaks po ciężkim dniu w centrum miasta.

Menu Title