MOKOTÓW, ul. Kobylańska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
1 m2
Pokoje:
8
Termin oddania:
01-12-2019
Pięter:
1 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • indywidualne aranżacje
  • kameralna zabudowa
  • Taras
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
8198 m2
8198 m2
8198 m2
8198 m2

Głównym założeniem projektu jest zapewnienie mieszkańcom jak największej wygody i komfortu. Duże i przestronne pomieszczenia, funkcjonalny rozstaw, oraz wysokość 3,2 m zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Możliwość utworzenia 3, lub 4 pokojów na piętrze.
Domy zrealizowano w zabudowie bliźniaczej w celu wygospodarowania większej użytecznej powierzchni ogrodu i dla optymalizacji termicznej. Efektywności energetycznej podporządkowano umieszczenie garażu po zewnętrznej stronie budynku, jako że jest to pomieszczenie o funkcji zimnej. Najlepsze materiały umożliwiły realizację domów energooszczędnych. Projekt ogrodu zakłada dobór roślin zachowujących swoje zielone kolory również przez całą zimę.
Osiedle położone jest w najbardziej zielonej części Moktowa, znajduje się w miejscu o najwyższym współczynniku terenów aktywnych biologicznie. Dobry dojazd zagwarantuje nowo oddana do użytku al. Polski Walczącej do ul. Gagarina. Inwestycja świetnie zlokalizowana, w pobliżu znajduje się wiele dróg dojazdowych, oraz bogata oferta komunikacji miejskiej.

W sąsiedztwie jest bardzo dużo terenów zielonych i obszarów biologicznie czynnych – prawnie chronionych, takie jak:
– Warszawski Obszar Chronionego Krajobrazu
– jeziorko Czerniakowkie z plażą miejską
– rzeka Wisła
– Park kulturowy Pałacu w Wilanowie
Tereny te są gwarancją, że w najbliższym otoczeniu nie powstania żadna nowa zabudowa.

Doskonałe miejsce do uprawnia sportu:
– pole golfowe na Vogla
– stadnina koni
– boiska i orliki
– centrum sportowe Anny Lewandowskiej

Osiedle położone jest w zagłębiu najlepszych i najbardziej prestiżowych szkół i przedszkoli w Warszawie i w Polsce. To w pobliżu osiedla zlokalizowane są międzynarodowe szkoły, szkoły prowadzące edukację w językach obcych, szkoła europejska, brytyjska, amerykańska, francuska, niemiecka, szkoła Montessori.

Menu Title