OCHOTA, aleja Krakowska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
51 - 77 m2
Pokoje:
2 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 4
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Taras
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta

Elegancka i mądrze zaprojektowana inwestycja. Mieszkania o dobrych rozkładach o metrażach od 38 do 78 m2, umożliwiają realizacje nawet najbardziej wymagających projektów. Mieszkania posiadają wygodne loggie, balkony, oraz duże ogródki. W budynku znajduje się również podziemny garaż, który umożliwia wygodne i bezpieczne parkowanie, oraz nowoczesna winda.

Inwestycja znajduje się w spokojnej i nisko zabudowanej okolicy. Nie przeszkadza to w tym, by była w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a duża liczba połączeń pozwala na wygodną podróż w każdy rejon Warszawy. Kolejnym plusem inwestycji jest dogodny dojazd do dróg wylotowych. Świetna lokalizacja budynku to nie tylko bardzo dobra komunikacja, ale również bliskość licznych sklepów, restauracji, placówek oświaty, czy terenów zielonych.

Menu Title