TARGÓWEK, ul. Bolesławicka

ul. Bolesławicka

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
40 - 59 m2
Pokoje:
2 - 3
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 3
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Taras
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
32p57 m2
32p60 m2

Nowoczesna, trzypiętrowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na Targówku. Budynek znajduje się w samym centrum Bródna. Jest to cicha okolica z niską zabudową, w pobliżu znajdują się:
– Parki rekreacyjne
– Place zabaw
– Centrum Handlowe
Oprócz tego, tuż obok położone są szkoły publiczne i prywatne, oraz przedszkola. Na terenie dzielnicy działa wiele placówek oświatowych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Inwestycja znajduje się w doskonale skomunikowanym miejscu, co pozwala dotrzeć w inne części Warszawy. W pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, oraz planowana stacja II linii metra.

W budynku znajduje się 9 mieszkań o powierzchni od 40 do 60 metrów kwadratowych. Mieszkania są przestronne, a ich rozkład pozwala na funkcjonalne aranżacje wnętrz. Na poziomie -1 znajduje się garaż podzieny, częśc techniczna, oraz komórki lokatorskie.

Menu Title