TARGÓWEK, ul. Prałatowska

ul. Prałatowska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
41 - 64 m2
Pokoje:
2 - 4
Termin oddania:
01-04-2018
Pięter:
1 - 5
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Blisko Metra
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Taras
  • Winda
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta

Inwestycja to propozycja dla szukających unikatowego mieszkania w popularnej i szybko rozwijającej się dzielnicy Targówek. Wyjątkowość budynku to przede wszystkim nowoczesna i ciekawa architektura, a także spokój i kameralność, o którą ciężko na dużych osiedlach.

Budynek składa się z 26 mieszkań o powierzchni od 36 do 64 m2, od 2 do 4 pokoi. Do każdego z nich przewidziane zostało miejsce garażowe, natomiast w częściach wspólnych osiedla przewidziane zostało pomieszczenie na rowery i wózki. Na parterze budynku znajdować będzie się lokal usługowy.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana. W pobliżu znajduje się pętla, oraz wiele przystanków autobusowych. Dodatkowo, tuż 5 minut spacerem od budynku znajdować się będzie stacja II linii Metra „Targówek”. Bogata oferta okolicznych sklepów, punktów usługowych oraz infrastruktury publicznej takich jak przedszkola, szkoły i ośrodki zdrowia ułatwi codzienne funkcjonowanie a urokliwe tereny zielone pozwolą na wypoczynek i relaks w wolnym czasie.

Menu Title