URSUS, ul. Sławka

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
30 - 100 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 5
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • Park zabaw dla dzieci
  • Taras
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta

Inwestycja zlokalizowana w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy, co sprawia, że jest to interesujące miejsce dla młodych rodzin. W związku z tym na posesji zbudowany zostanie nowoczesny plac zabaw. Teren osiedla będzie zamknięty, oświetlony i monitorowany. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne tereny zielone, oraz rekreacyjne takie jak:
– parki
– basen
– boisko
– korty tenisowe
– park linowy

Dodatkowo, Ursus ma wspaniale rozwiniętą infrastrukture osiedlową, wszystko czego potrzebujesz znajduje się na wyciągnięcie ręki:
– przedszkola, żłobki, szkoły podstawowe
– przychodnie lekarskie
– centrum handlowe Skorosze
– restauracje, kawiarnie, kluby sportowe
W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w korzystnych metrażach 28 – 101 m2, każde mieszkanie będzie posiadać balkon. Na poziomie -1 znajduje się garaż podziemny, zaprojektowano również kilka miejc postojowych naziemnych.

Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Dojazd samochodem do Centrum zajmuje niecałe 25 minut, natomiast jeżeli skorzystamy z Szybkiej kolei Miejskiej – 15 minut.

Menu Title