Warszawa Białołęka, Mikołaja Trąby

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
31 - 52 m2
Pokoje:
2 - 3
Termin oddania:
31-07-2021
Pięter:
1 - 6
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Wielorodzinny budynek mieszkalny, o niskiej zabudowie z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. W parterze poza mieszkaniami przewidziano punkty usługowe. Miejsca postojowe dostępne będą zarówno w garażu podziemnym jak również na parkingu przed budynkiem. Osiedle położone na Warszawskiej Białołęce, najbardziej zielonej i jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic. Inwestycja skierowana zarówno do rodzin, jak i singli. Kameralne, zielone otoczenie, perfekcyjne na spacery i wycieczki rowerowe, sąsiedztwo Wisły zadowolą wszystkich entuzjastów aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. W bliskim zasięgu zostają Zalew Zegrzyński, czy Las Bielański.
Atuty inwestycji:
– nowoczesna zabudowa
– całodobowa ochrona
– szeroki wybór metraży
– mieszkania 2 i 3 pokojowe
– dogodny dojazd

W bliskiej odległości od osiedla znajduje się wiele placówek edukacyjnych, sklepów ( Galeria Północna ), czy restauracji. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej oddalony jest o niecałe 200m.

Menu Title