Warszawa Białołęka, Mochtyńska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
32 - 32 m2
Pokoje:
1 - 1
Termin oddania:
01-10-2020
Pięter:
3 - 3
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

3.1

Wyjątkowe miejsce w Warszawie, stworzone z myślą o komfortowym życiu pośród zieleni, z dala od zgiełku miasta. Największym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter, oraz wysoka jakość wykonania, która widoczna jest w każdym, nawet najmniejszym elemencie. Niska, trzypiętrowa zabudowa, otoczenie terenów zielonych gwarantuje wygodę i intymność a funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na dopasowanie ich do własnych potrzeb.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy:
– I etap inwestycji został już ukończony
– II etap zostanie zrealizowany w sierpniu 2019
– Planowane ukończenie budowy III etapu to sierpień 2020 r.

W ofercie dostępne zarówno małe kawalerki, jak i przestronne mieszkania 3 pokojowe. Wszystkie mieszkania posiadają tarasy lub balkony, w przypadku mieszkań położonych na parterze – ogródki. Dodatkowo dostępne miejsca postojowe, oraz komórki lokatorskie. Teren inwestycji zostanie bogato zasadzony zielenią, na terenie znajdować się również będą miejsca rekreacji i plac zabaw dla dzieci. 
Części wspólne osiedla zostały wykonane z najwyższą starannością i estetyką, w budynkach znajdować będą się ciche windy. W lokalach zainstaowano panoramiczne okna, które podkreślają ich przestrzeń i zapewniają odpowiedni poziom doświetlenia. 

Menu Title