Warszawa Białołęka, Wyspiarska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
78 - 78 m2
Pokoje:
4 - 4
Termin oddania:
31-01-2021
Pięter:
5 - 5
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
4578 m2

Inwestycja to połączenie modernistycznej architektury z rodzinnym, pełnym zieleni otoczeniem. Na terenie inwestycji znajdować się będzie prywatny lasek do użytku mieszkańców. Jeżeli szukasz wyjatkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny, ta inwestycja zdecydowanie przypadnie Ci do gustu!

Osiedle składa się z dwóch 5 piętrowych budynków, w których znajdować się będzie 95 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach od 40 do 80 m². W każdym mieszkaniu znajdować się będą duże okna, balkony lub ogródki, w apartamentach na ostatnim piętrze przestronne tarasy. 

Rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe idealne dla młodej rodziny! Pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym o powierzchni 26 m2. Trzy sypialnie, każda o powierzchni ok. 10 m2. Łazienka + WC. Dodatkowo balkon. Mieszkanie o ekspozycji zachodniej.

Na osiedlu powstanie prywatny las połączony ze strefą rekreacji i rozrywki – ze stołem do gry w ping-ponga i stanowisko do gry w szachy – przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców. Zielona okolica Kanału Żerańskiego z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego spędzania czasu. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki kilku linii autobusowych. 10 minut zajmuje spacer do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej, którą w 12 minut można dojechać do Dworca Gdańskiego i przystanku metra.
W najbliższej okolicy osiedla znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola oraz przychodnia lekarska. Targ owocowo-warzywny, Centrum Targowe Marywilska 44 czy Galeria Północna.

Menu Title