Warszawa Białołęka, Wyspiarska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
57 - 57 m2
Pokoje:
3 - 3
Termin oddania:
31-01-2021
Pięter:
1 - 1
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Inwestycja to połączenie modernistycznej architektury z rodzinnym, pełnym zieleni otoczeniem. Na terenie inwestycji znajdować się będzie prywatny lasek do użytku mieszkańców. Jeżeli szukasz wyjatkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny, ta inwestycja zdecydowanie przypadnie Ci do gustu!

Osiedle składa się z dwóch 5 piętrowych budynków, w których znajdować się będzie 95 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach od 40 do 80 m². W każdym mieszkaniu znajdować się będą duże okna, balkony lub ogródki, w apartamentach na ostatnim piętrze przestronne tarasy. 

Na osiedlu powstanie prywatny las połączony ze strefą rekreacji i rozrywki – ze stołem do gry w ping-ponga i stanowisko do gry w szachy – przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców. Zielona okolica Kanału Żerańskiego z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aktywnego spędzania czasu. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki kilku linii autobusowych. 10 minut zajmuje spacer do przystanku Szybkiej Kolei Miejskiej, którą w 12 minut można dojechać do Dworca Gdańskiego i przystanku metra.
W najbliższej okolicy osiedla znajdują się liczne sklepy spożywcze, przedszkola oraz przychodnia lekarska. Targ owocowo-warzywny, Centrum Targowe Marywilska 44 czy Galeria Północna.

Menu Title