Warszawa Mokotów, Bobrowiecka

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
35 - 156 m2
Pokoje:
2 - 5
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 6
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Kameralny apartamentowiec, ktory łączy w sobie nowoczesne jasne wnętrza z wysokiej jakości wykończeniem. Powierzchnia mieszkań jest komfortowa i tworzy przyjazną atmosferę, którą zapewniają naturalne materiały, dobry rozkład oraz duże drewniane okna.

Inwestycja składa się z 51 apartamentów od 3 do 159 m2. Dodatkowo dla mieszkanców dostępny będzie podziemny garaż dwukondygnacyjny, komórki lokatorskie oraz lokal usługowy na parterze.

Osiedle zlokalizowane jest w cichej i bezpiecznej, a zarazem świetnie skomunikowanej okolicy. W niedalekiej odległości zlokalizowane są centra handlowe, sklepy, kawiarnie, szkoły i przedszkola, czy inne usługi potrzebne w codziennym życiu. Budynek otaczają tereny zielone, oraz liczne alejki. W pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych, oraz stacje Veturilo.

Menu Title