Warszawa Mokotów, Cybernetyki

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
57 - 57 m2
Pokoje:
3 - 3
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
3057 m2

Nowa inwestycja w samym sercu Mokotowa, która wyróżnia się ciekawą architekturą. Składa się ona z dwóch 7 piętrowych budynków, przed którymi znajdować się będą duże, bogate w zieleń dziecińce. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany drzewami i roślinami, oraz wybrukowanymi alejkami. Dla najmłodszych mieszkańców osiedla zaplanowano plac zabaw.

Przestronne, jasne i ustawne mieszkania, to głowne elementy wyróżniające mieszkania na osiedlu. W mieszkaniach na parterze przewidziano duże tarasy, oraz ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą obszerne balkony. W każdej z klatek schodowych zainstalowane będą nowoczesne, szybkie i ciche windy, które zapewnią bezproblemową komunikacje wewnątrz budynku.

Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi. Ich uzupełnieniem będą miejsca postojowe zewnętrzne.

Menu Title