Warszawa Praga-Północ, Wileńska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
150 - 150 m2
Pokoje:
5 - 5
Termin oddania:
31-03-2021
Pięter:
6 - 6
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
56150 m2

Najwazniejszym atutem lokalizacji inwestycji jest dogodny dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej – autubusu, tramwaju i metra. Codzienne zakupy można zrobić w najbliżej okolicy, podobnie jak odwiedzić klimatyczne kawiarnie, puby i restauracje. Bliskość Wisły oraz Parku Praskiego to ważna informacja dla fanów aktywnego spędzania wolnego czasu i spacerów. W bliskiej okolicy inwestycji znajduje się również stacja rowerów miejskich Veturilo, a nieco dalej kluby fitness i dwie pływalnie.

Osiedle to połączenie współczesnej formy, oraz detalu natchniętego zabudową historycznej Pragi. W kompleksie 3 budynków o zróżnicowanej wysokości (od 4 do 8 pięter) znajduje się 307 mieszkań: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Do wszystkich zaprojektowano przestronne balkony albo tarasy. Na parterach przewidziano lokale usługowe, które, podobnie jak podziemna hala garażowa, ułatwią codzienne życie przyszłym mieszkańcom osiedla.

Funkcjonale rozkłady mieszkań dają naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych, a szeroki wybór metraży dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dla tych najbardziej wymagających zaprojektowaliśmy wyjątkowo komfortowe, aż 3-poziomowe apartamenty z widokiem na warszawskie city.

Menu Title