Warszawa Śródmieście Powiśle, Juliana Smulikowskiego

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
28 - 124 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 4
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Kameralny budynek mieszkalny z unikatowym projektem elewacji idealnie wpisującym się w architekture pobliskich budynków w stylu Art Deco. Ulica Smulikowskiego, na której znajduje się inwestycja, to jedna z najlepiej zachowanych ulic przedwojennej Warszawy. Jej charakter pozostał niezmieniony od II wojny światowej.

Zakup mieszkania w tym budynku to dobra inwestycja na długie lata. Dzięki otaczającej zieleni i bogatej ofercie kulturalno – rozrywkowej oraz rozbudownej infrastrukturze miejskiej i kompleksie usługowo – edukacyjnym dzielnic ta zadowoli zarówno młodych, jak i starszych klientów. Inwestycja to nie tylko doskonałe miejsce do życia, ale też inwestycja gwarantująca zyski.

Dzielnica Powiśle po rewitaliacji to miasto w mieśccie, nie trzeb ruszać się stąd nigdzie dalej. Dodatkowo dogodna lokalizacja i liczne środki transportu miejskiego umożliwiają sprawne poruszanie się po całej Warszawie.

Menu Title