Warszawa, ul. Solec

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
43 - 257 m2
Pokoje:
2 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 700 421
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Klimatyzacja
  • Taras
  • W samym centrum miasta
  • Winda
  • Zielona okolica

Prezentujemy luksusowy apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia.

To miejsce, które sprawi, że odkryjesz zupełnie nowy wymiar komfortu, z nowoczesną architekturą, która przykuwa uwagę, a za oknem z zapierającym dech w piersiach widokiem na Wisłę i na równie niezwykłą panoramę miasta. W budynku zastosowano najnowsze technologie z myślą o wygodnym i proekologicznym stylu życia na miarę XXI wieku. Jednym słowem inwestycja ta to najlepsze perspektywy, to synonim najwyższej jakości i wielu możliwości, których nie znajdziesz gdzie indziej. To luksus, który Cię zaskoczy.

Całodobowa recepcja, usługa concierge, penthousy z prywatnymi basenami, dwie cichobieżne windy, ogólnodostępne wielkopowierzchniowe zielone dachy, VIP Club – elegancka przestrzeń spotkań biznesowych i prywatnych, garaż podziemny, wewnętrzne patio połączone specjalnym przejściem z Wisłostradą – to tylko niektóre z udogodnień dostępnych w tej inwestycji.

Znajdziemy tu: windy z technologią odzyskiwania energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych, możliwość bezpłatnego wypożyczenia na pół roku samochodu z napędem elektrycznym, mini pole golfowe, strefę fitness, ściankę wspinaczkową.

Czekają na Ciebie m.in.: ścieżki rowerowe, bulwary Wiślane, parki, klub wioślarski.

Menu Title