Warszawa Ursus, Piastowska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
57 - 68 m2
Pokoje:
3 - 3
Termin oddania:
30-11-2020
Pięter:
1 - 1
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta
3168 m2
3157 m2
3158 m2

#5.2.1

Jedyna w swoim rodzaju inwestycja w dzielnicy Ursus. Cechuje ją niska, tylko 2-piętrowa zabudowa w stylu domów szeregowych. To wyjątkowa oferta w najbliższej okolicy. Drewniane wykończenia budynków, wszechobecna zieleń i strefa wypoczynku na świeżym powietrzu gwarantują wyjątkowo kameralny, ciepły klimat osiedla.

Projekt zakłada 8 kameralnych budynków, w których znajdzie się 103 mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Największe z nich mają przestronny dwupoziomowy układ. Wszystkie lokale posiadać będą duże okna, ogródki lub balkony.

Najbliższa okolica przyciąga uwagę willową zabudową i otaczającą zielenią. Niewątpliwym atutem jest też bliskość Alei Jerozolimskich oraz stacji kolejowej Ursus-Niedźwiadek, z której do Śródmieścia można dojechać w niecałe 20 minut. Wszystko co potrzebne do codziennego życia znajduje się w najbliższej okolicy. W pobliżu znajdują sie liczne markety spożywcze, czy Galeria Gawra, CH Skorosze oraz Factory Ursus.

Menu Title