Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w zakresie inwestycji w nieruchomości drogą elektroniczną lub/i telefoniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na niniejszym portalu , na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
28 - 94 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
31-05-2021
Pięter:
4 - 26
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Komfort, prestiż i nowoczesność charakteryzuje nowy kompleks apartamentowy powstający w wyjątkowym, centralnym miejscu Warszawskiej Woli .
Unikalny i ekskluzywny charakter i klimat miejsca podkreśla nowoczesna architektura i wyjątkowa panorama na centrum Warszawy.
Inwestycja to 92 metry imponującej wysokości trzy wieże:
– 27 kondygnacji naziemnych
– 18 wind
– 1096 miejsc garażowych
– 33 lokale usługowe
– 892 apartamentów
– 380 biur
– 170 apartamentów hotelowych

Do dyspozycji mieszkańców kompletne zaplecze usługowo-handlowe od przedszkola przez barbera/fryzjera do sklepu spożywczego i salonu kosmetycznego. W lokalach na parterze kawiarnie i restauracje.

Budynek znajdować się będzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe, oraz stacje Metra i PKP. Do centrum za pomocą komunikacji miejskiej dostać się można w niecałe 10 minut, dojazd do Ronda Daszyńskiego zajmuje 5 min autobusem. W 2019 wraz z oddaniem kolejnego etapu II linii metra zostanie uruchomiony tramwaj na ul. Kasprzaka, dzięki czemu będzie bezpośrednie połączenie tramwajowe ze stacją metra Rondo Daszyńskiego (5 min jazdy) oraz Centrum (10 minut jazdy).

W pobliżu tereny zielone i obiekty sportu i rekreacji:
-Park Szymańskiego
-Park Moczydło.
Okolica z licznym ścieżkami rowerowymi oraz stanowiskami miejskiego roweru Veturilo.

APARTAMENTY wyposażone w panoramiczne okna o wysokości ponad 2,4 m ,które znakomicie rozświetlą wysokie na prawie 3 metry wnętrza.
Komfort zamieszkania na najwyższych piętrach podkreślą balkony i loggie, co stanowi unikalne rozwiązanie w wysokich projektach. To nowoczesne rozwiązanie architektoniczne umożliwi szklany ekran dopełniający elewację od 17 piętra wzwyż.

APARTAMENTY INWESTYCYJNE – ZYSKUJ Z NAJMU
lokale od 18 -39 m2 zlokalizowany między 2 a 15 piętrem. Do wyboru kompaktowe jednopokojowe lokale z aneksem kuchennym jak również dwupokojowe z oddzielnymi kuchniami.
Do dyspozycji najemców będą m.in. recepcja, restauracja oraz fitness klub.
Inwestycja stanowi alternatywę dla lokat bankowych, czy spekulacji giełdowych, przynosząc większy i pewny zysk.

Menu Title