WILANÓW, ul. Bruzdowa

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
37 - 162 m2
Pokoje:
2 - 7
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 2
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • indywidualne aranżacje
  • kameralna zabudowa
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Zielona okolica

Polecamy estetyczne,kameralne osiedle położone w cichym,spokojnym i zielonym miejscu Wilanowa.
Dzielnica ta stanowi elitarną i elegancką enklawę Warszawy a mieszkańcy wyróżniają się optymistycznym nastawieniem do życia.
Inwestycja położona jest nieco ponad 1 km od Pałacu Królewskiego. Okolica jest zadbana, a dookoła znajdują się nowe eleganckie osiedla, oraz ekskluzywne domy. W pobliżu znajdziemy centrum hadlowo-usługowe, placówki oświatowe a także tereny rekreayjno-wypoczynkowe takie jak pole golfowe, czy najładniejsza plaża nad Wisłą.
Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa i komunikacji miejskiej pozwala bezproblemowo dotrzeć do każdej części Warszawy.
Osiedle składa się z 71 mieszkań o powierzchni od 37 do 140 mkw. W lokalach na parterze przewidziano duże ogródki.Dla zmotoryzowanych w garażu podziemnym dostępne będą miejsca parkingowe.Możliwe jest dokonywanie zmian aranżacyjnych już na etapie budowy.Projekt i realizacja inwestycji następuje we własnym zakresie dewelopera przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów i standardów wykonania.

ZAPRASZAMY, ZADZWOŃ PO SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE, UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ (wejście na teren budowy z zachowaniem standardów bezpieczeństwa w asyście pracownika)
Biuro sprzedaży tel.22 741 80 16, tel.508 913 268

Pozostały ostatnie mieszkania z I etapu.

Menu Title