WŁOCHY, ul. Aleje Jerozolimskie

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
20,90 - 85,15 m2
Pokoje:
1 - 2
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
1 - 4
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Klimatyzacja
  • Taras
  • Winda

Inwestycja stanowi komfortową propozycję dla osób chcących zainwestować w gotowe, wykończone apartamenty. Lokale wychodzą na przeciw oczekiwaniom aktywnych gości którzy szukają lokum na wynajem w dobrze skomunikowanym miejscu na dłuższą chwilę. W oczy rzuca się nowoczesna i elegancka architektura, oraz kamienno-szklana elewacja. Niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie – blisko lotniska, dworca PKP, oraz głównych arterii miasta i centrum stolicy.

Inwestycja to 114 nowoczesnych apartamentów o powierzchni od 21m2 do 60 m2 położonych w zachodniej części Warszawy. Mniejsze apartamenty składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, większe posiadają dodatkową sypialnię i drugą łazienkę.

Jasne, komfortowo urządzone, w pełni wyposażone (klimatyzacja, telewizor, telefon, bezprzewodowy Internet) zapewniają idealne warunki do odpoczynku oraz pracy. Atutem apartamentów mieszczących się na ostatniej kondygnacji są tarasy z widokiem na panoramę Warszawy.

Apartamenty to oferta do wynajęcia dla turystów, którzy poszukują mieszkania na czas pobytu w stolicy oraz dla przedstawicieli biznesu, którzy muszą na dłużej zamieszkać w Warszawie (podróże służbowe, szkolenia, kilkumiesięczne kontrakty).

Oprócz wygodnych mieszkań standardem odpowiadających 4-gwiazdkowym hotelom, w obiekcie znajduje się dwupoziomowe lobby z profesjonalnymi miejscami do pracy, z dostępem do szybkiego Internetu.

Inwestycja posiada również podziemny parking na 77 samochodów oraz 31 naziemnych miejsc postojowych.

Menu Title