WŁOCHY, ul. Szczera

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
29 - 105 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 3
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Garaż
  • Taras
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta

Inwestycja wspaniale wpisuje się w charakter Starych Włoch. Osiedle zaprojektowano z szacunkiem do historii okolicy, jednocześnie mając na uwadze najnowsze technologie.
Konstrukcja trzypiętrowego budynku została oparta na planie litery C. Jasną, modernistyczną elewację ubarwiają elementy w kontrastowych kolorach. Regularnie rozmieszczone okna i przeszklenia w oprawach nadają całości nowoczesny i willowy charakter. 84 mieszkania o powierzchni od 28 do 101 metrów kwadratowych charakteryzują się dobrymi rozkładami i łatwością aranżacji. Wszystkie mieszkania są praktycznie podzielone na część dzienną i sypialną.
Wejście do budynku to reprezentatywny dziedziniec. Części wspólne charakteryzują się wspaniałym doświetleniem światłem słonecznym, przestrzennością i łatwością użytkowania. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny, do którego zjeżdżać będą nowoczesne windy. Garaż pomieści 99 samochodów należących do mieszkańców. Na parterze budynku przewidziano przestrzenie, które zajmowane będą przez lokale usługowe. Osiedle otoczone będzie zielenią i terenem, który pozwoli na swobodny wypoczynek i rekreację.

Menu Title