WOLA, ul. Dzielna

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
35 - 83 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
30-04-2019
Pięter:
1 - 8
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • Park zabaw dla dzieci
  • Taras
  • W samym centrum miasta
  • Winda
  • Zielona okolica
liczba pokoipiętropowierzchniacenarzutoferta

Jednym z głównych kryteriów przy wyborze mieszkania jest jego lokalizacja. Prezentowana inwestycja to świetny wybór dla ludzki, którzy kochają miejskie życie, ale doceniają również ciszę i spokój okolicy. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Wola. W czasie wolnym, można odwiedzić pobliskie centra handlowe, np. Klif, Arkadia, które oddalone są niecałe 10 minut drogi.

Nowoczesny i kameralny budynek o układzie kaskadowym z 76 funkcjonalnymi lokalami, będzie miał zróżnicowany metraż lokali: od około 35 m2 do ponad 83 m2. W tym: 32 mieszkania 1-pokojowe, 20 mieszkania 2-pokojowe, 20 mieszkań 3-pokojowych oraz 4 mieszkania 4-pokojowe. Każde z nich, zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność. Dzięki temu mieszkańcy, w prosty sposób będą mogli nadać indywidualny i unikalny charakter każdemu apartamentowi.

Przestrzeń przed budynkiem zostanie zagospodarowana zielenią, znajdzie się też miejsce na plac zabaw, który z pewnością przyniesie wiele radości najmłodszym mieszkańcom. Na parterze znajdzie się część biurowo – usługowa. W dwukondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, znajdą się parkingi przeznaczone jedynie dla mieszkańców Apartamentów.

Menu Title