WOLA, ul. Grzybowska

Warszawa
ul. Grzybowska

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
24,71 - 89,81 m2
Pokoje:
1 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 8
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:
  • Blisko Metra
  • Dogodna lokalizacja
  • Garaż
  • W samym centrum miasta
  • Zielona okolica

Opis

Apartamenty zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli, w dynamicznie rozwijającym się rejonie będącym jednocześnie historyczną częścią stolicy, co gwarantuje wyjątkowy klimat lokalizacji.

Z okien inwestycji podziwiać można wielkomiejską architekturę miasta oraz jeden z najpiękniejszych widoków na warszawskie ulice, szczególnie atrakcyjny nocą. Architektura budynku wyróżnia się nowoczesną formą harmonijnie wpisaną w okoliczną zabudowę.

Budynek posiada 7 kondygnacji. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także druga nitka metra, co gwarantuje swobodną komunikację z każdym, nawet najbardziej odległym zakątkiem miasta. Bliskość ścisłego centrum Warszawy gwarantuje szeroką ofertę kulturalną, restauracyjną i rekreacyjną. W pobliżu inwestycji znajdują się kultowe miejsca na mapie Warszawy.

Inwestycja położona jest 10 minut pieszo od centrum miasta.

Otoczenie

– liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także druga nitka metra, co gwarantuje swobodną komunikację z każdym, nawet najbardziej odległym zakątkiem miasta – bliskość ścisłego centrum Warszawy gwarantuje szeroką ofertę kulturalną, restauracyjną i rekreacyjną. – w pobliżu Muzeum Powstania Warszawskiego, ekologiczny BioBazar ze zdrową żywnością, restauracja i winiarnia Winosfera, – liczne kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby i tereny zielone

Menu Title