WOLA, ul. Kasprzaka

Warszawa
ul. Prymasa Tysiąclecia

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
20,83 - 64,99 m2
Pokoje:
1 - 2
Termin oddania:
01-10-2017
Pięter:
1 - 12
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Opis

Nowe apartamenty z gwarancją zysku 50% przez 10 lat zabezpieczonego umową z operatorem. Zarządzanie i obsługa w ramach kontraktu.
Standard umeblowania i wyposażenia to 5*. Inwestycja oferuje nowatorski system opieki i zarządzania własnościowymi apartamentami, generujący stałe i pewne zyski najmu. Jest to obecnie jedna z najbezpieczniejszych lokat kapitału zapewniająca gwarantowany przychód bez konieczności ciągłego zaangażowania inwestora. W ramach kompleksowego zarządzania zagwarantowano obsługę od momentu odbioru technicznego lokalu poprzez wykończenie i umeblowanie, najem, kontakt z podnajemcą, regularną obsługę techniczną oraz comiesięczne, transparentne rozliczenia finansowe.

Prezentowana nieruchomość jest przeznaczona pod działalność hotelową, komercyjną i mieszkaniową. Inwestycja to łącznie 416 klimatyzowanych apartamentów, restauracja, powierzchnie biurowe i magazynowe, lokale usługowe oraz miejsca garażowe. Obiekt posiada dedykowaną recepcję oraz udogodnienia tj. usługi concierge, wi-fi, profesjonalną obsługę sprzątającą, pralnię samoobsługową.

Otoczenie

– 4 km od centrum Warszawy – 8 km od lotniska Chopin – 3 km od dworca Zachodniego (PKP i autokary) – 10 minut drogi od stacji Metro Daszyńskiego – w niedalekiej odległości od czterech dużych centrów handlowych, takich jak Galeria Blue City, Reduta, Wola Park czy Złote Tarasy – 10 min. komunikacją miejską do Starego Miasta i Multimedialnego Parku Fontann – 8 min. komunikacją miejską do centrum rozrywkowego (kluby, dyskoteki) – 5 min. spacerem do Teatru Dramatycznego – Scena na Woli im. T. Łomnickiego – 15 min. Muzeum Powstania Warszawskiego – 20 min. Centrum Nauki Kopernik – 20 min. komunikacją miejską od Stadionu Narodowego – 20 min. komunikacją miejską od Łazienek Królewskich – 1 min. spacerem do central Park Osiedla Wola

Menu Title