WOLA, ul. Ordona

Warszawa
ul. Ordona

Zadzwoń (22) 741 80 16 lub wyślij pytanie

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na zasadach określonych w regulaminie

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, a w tym na udostępnienie ich podmiotom, których dobra lub usługi prezentowane są na portalu VIVA INVEST, na zasadach określonych w regulaminie

Powierzchnia:
45 - 81,13 m2
Pokoje:
2 - 4
Termin oddania:
Inwestycja gotowa
Pięter:
0 - 17
Lokalizacja:
POKAŻ MAPĘ
Cena za m2:

Opis

Polecamy ofertę niezwykle korzystną mieszkaniowo jak i inwestycyjnie zlokalizowaną na Odolanach – nowo zrewitalizowanym rejonie warszawskiej Woli.
Bliska Wola z uwagi na dynamiczny rozwój dzielnicy stanowi obecnie jedną z najlepszych alternatyw do zamieszkania w Warszawie.
Oferujemy mieszkania 1-2-3-4 pokojowe w różnych rozkładach powierzchni: aneks, widna kuchnia, dwustronne w amfiladzie, mniejsze lub większe pokoje, schowki,wnęki na szafy -rozwiązania umożliwiające zróżnicowaną i ciekawą aranżację wnętrza wg.własnego życzenia.
Mieszkania posiadają balkony, tarasy, werandy.
Przestrzeń osiedlowa zagospodarowana poprzez zieleń, małą architekturę i place zabaw.
Dla wygody na terenie znajdują się lokalne sklepy i lokale usługowe.
W pobliżu parki, tereny sportowe – świetne do rekreacji i wypoczynku.
Bardzo dobra komunikacja: linie autobusowe, tramwajowe, blisko metro (II linia ),szybki wyjazd autem na obwodnicę miasta.

Mieszkania stanowią także atrakcyjną propozycje dla osiągania dochodów z najmu.
*Wizualizacja stanowi przykładowe wykończenie dostępne w cenie od 450zł/m2
Zapraszamy na spotkanie na którym poznasz więcej zalet dla których klienci wybierają mieszkania na Odolanach.
Dla inwestorów polecamy także komercyjne apartamenty z gwarantowanym umową zyskiem z wynajmu nawet 10% rocznie! Ceny od 156 tys.zł netto. Lokale 1-2-3 pok. Możliwość odliczenia 23% VAT. Standard 5*.Opcja właścicielska.

Otoczenie

– 4 km od centrum Warszawy – 8 km od lotniska Chopin – 3 km od dworca Zachodniego (PKP i autokary) – 10 minut drogi od stacji Metro Daszyńskiego – w niedalekiej odległości od czterech dużych centrów handlowych, takich jak Galeria Blue City, Reduta, Wola Park czy Złote Tarasy – 10 min. komunikacją miejską do Starego Miasta i Multimedialnego Parku Fontann – 8 min. komunikacją miejską do centrum rozrywkowego (kluby, dyskoteki) – 5 min. spacerem do Teatru Dramatycznego – Scena na Woli im. T. Łomnickiego – 15 min. Muzeum Powstania Warszawskiego – 20 min. Centrum Nauki Kopernik – 20 min. komunikacją miejską od Stadionu Narodowego – 20 min. komunikacją miejską od Łazienek Królewskich – 1 min. spacerem do central Park Osiedla Wola

Menu Title