Nowe mieszkania Wilanów

Nie wszyscy wiedzą, że przed wieloma laty warszawska dzielnica Wilanów nazywała się Milanów i była tylko osadą niewielkich rozmiarów. Obecna nazwa dzielnicy wzięła się zaś od rezydencji Jana Sobieskiego – Villa Novy. Dzisiaj luksusowe mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane w pobliżu takich atrakcji, jak Muzeum Plakatu czy Pałac w Wilanowie oraz otaczającego go rozległego parku to marzenie niejednej osoby, która szuka swojego miejsca w tym wielkim mieście.

Obecnie Wilanów to urokliwa, niezwykle prestiżowa i dobrze skomunikowana z resztą miasta dzielnica, która jest doskonałym miejscem dla każdego, kto ceni sobie oryginalne rozwiązania architektoniczne. Na terenie dzielnicy, w której zlokalizowane są prezentowane niżej nowe mieszkania, znajdują się ścieżki edukacyjne, tereny rekreacyjne oraz aleje spacerowe, a każde dziecko ma blisko do szkoły, ponieważ znajduje się tutaj 12 różnych placówek edukacyjnych. Dodatkowo na miejscu odbywa się wiele atrakcyjnych imprez, takich jak chociażby Letnie Koncerty Królewskie w Ogrodzie Różanym.

Miłośnikom natury na pewno przypadnie do gustu informacja o tym, że kupując nowe mieszkanie w tej dzielnicy będą mieli blisko do kilku pięknych rezerwatów przyrody, takich jak Las Natoliński, Wyspy Zawadowskie czy Morysin. Dodatkowo dojazdy do centrum z Wilanowa nie zajmują dużo czasu, a bliskość sklepów i rożnego rodzaju punktów obsługi klienta sprawia, że wiele spraw da się załatwić bez wyjeżdżania poza obręb tej dzielnicy.Warszawa Wilanów, Syta

ul. Syta
Zobacz cennik
Szczegóły
Menu Title