O firmie

O firmie


Poznaj Viva Invest Centrum Inwestycji Mieszkaniowych.
Jesteśmy firmą inwestycyjną i doradczą ze specjalizacją usług pośrednictwa na rynku nieruchomości w obszarze aglomeracji warszawskiej. Niezależnie od rodzaju transakcji, bierzemy czynny udział w procesie zakupu i sprzedaży począwszy od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, przez rynkową wycenę, sprzedaż lub kupno.
Bezpiecznie prowadzimy naszych klientów przez wszelkie procedury aż do zawarcia aktu notarialnego. Klienci są dla nas partnerami biznesowymi. Wspólnie tworzymy strategie transakcyjne tak, aby osiągnąć wyznaczony cel, niezależnie czy jest on związany z podwyższeniem wartości mieszkania, z szybką sprzedażą gotówkową lub innym projektem inwestycyjnym.Sprawiamy, że po zakończonej transakcji klienci są usatysfakcjonowani, a ich oczekiwania są zrealizowane.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym koneksjom podejmujemy i realizujemy najbardziej skomplikowane zadania zarówno dla dużych inwestorów jaki i klientów indywidualnych.Działamy etycznie, uczciwie i odpowiedzialnie według najwyższych światowych standardów i w najlepszym interesie naszych klientów.
Dążymy do doskonałości nieustannie szukając nowych sposobów na ulepszenie naszych usług.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.