Najlepsi eksperci nieruchomości

Silwana Piotrowicz
Silwana Piotrowicz
Manager Biura
Licencja 8533
731400856
s.piotrowicz@vivainvest.pl
Michał Futera
Michał Futera
Leader, Broker Nieruchomości, Licencja 23121
Lokalny Ekspert: Mokotów, Ochota
731400855
m.futera@vivainvest.pl
Magdalena Szczepańska
Magdalena Szczepańska
Leader, Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert: Praga Płd., Wawer, Ursynów
731400668
m.szczepanska@vivainvest.pl
Małgorzata  Zarzycka
Małgorzata Zarzycka
Broker Nieruchomości, Licencja 7375
Specjalista ds. gruntów
501541085
m.zarzycka@vivainvest.pl
Paweł Zarzycki
Paweł Zarzycki
Broker Nieruchomości, Licencja 23127
Lokalny Ekspert Śródmieście, Żoliborz
508913268
p.zarzycki@vivainvest.pl
Monika Baszak
Monika Baszak
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert: Wola, Bielany, Bemowo
731400431
m.baszak@vivainvest.pl
Marzena  Łyszko
Marzena Łyszko
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert: Ursynów, Wilanów
537304309
m.lyszko@vivainvest.pl
Karol Podgórski
Karol Podgórski
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert; Wola, Ochota,Bemowo
731400852
k.podgorski@vivainvest.pl
Ewa Paradowska
Ewa Paradowska
Broker Nieruchomości, Licencja 28597
Lokalny Ekspert: Praga Południe, Praga Północ
731400818
e.paradowska@vivainvest.pl
Małgorzata Żmuda - Mierzejewska
Małgorzata Żmuda - Mierzejewska
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert: Białołęka, Targówek, Praga Pólnoc
731400669
m.zmuda@vivainvest.pl
Bartosz Konopacki
Bartosz Konopacki
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert Wola, Bemowo
731400584
b.konopacki@vivainvest.pl
Katarzyna  Winnicka
Katarzyna Winnicka
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert: Ursus, Włochy, Bemowo
731400177
k.winnicka@vivainvest.pl
Dominik Smoliński
Dominik Smoliński
Broker Nieruchomości Licencja 29529
Lokalny Ekspert -Bemowo, Bielany, Wola.
731400227
d.smolinski@vivainvest.pl
Konrad  Małż
Konrad Małż
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert; Bemowo, Bielany, Żoliborz
731400908
k.malz@vivainvest.pl
Maciej Marszałek
Maciej Marszałek
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert Wola, Bemowo
731400799
m.marszalek@vivainvest.pl
Piotr  Pluta
Piotr Pluta
Broker Nieruchomości
Specjalista ds. r.wtórnego
731400854
p.pluta@vivainvest.pl
Rafał Kobierzycki
Rafał Kobierzycki
Ekspert ds.Rynku Pierwotnego i Komercji
731400853
r.kobierzycki@vivainvest.pl
Iwona Jóźwik
Iwona Jóźwik
Broker Nieruchomości
Lokalny Ekspert Bielany, Bemowo
731 400 677
i.jozwik@vivainvest.pl