Sprzedaż mieszkania

Sprzedaj mieszkanie za gotówkę
Szybko i wygodnie!
Nie myśl o remoncie, sprzątaniu, wizytach oglądających, telefonach i dodatkowych kosztach. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dokumentów i dopełnieniu formalności oraz transakcję notarialną. Komfortowo, bezpiecznie i sprawnie, bez dodatkowego stresu.
Na czym polega szybka i wygodna oferta sprzedaży mieszkania?

1.

Zgłaszasz do nas poprzez formularz mieszkanie, a my kontaktujemy się z Tobą i omawiamy wszelkie kwestie. Prowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces sprzedaży.

2.

Zdalnie dokonujemy wstępnej wyceny Twojego mieszkania z udziałem algorytmów na bazie wycen transakcyjnych i danych bieżących z otoczenia. Otrzymujesz wstępną , orientacyjną wycenę mieszkania.

3.

Umawiamy się na spotkanie w sprzedawanym mieszkaniu. Dokonujemy oględzin podczas których sprawdzamy stan techniczny lokalu i budynku.

4.

Sprawdzamy własność oraz stan prawny lokalu na podstawie Aktu Własności, Księgi Wieczystej, dokumentów ze spółdzielni oraz innych właściwych dokumentów.

5.

Analizujemy zebrane dane. Dokonujemy wyceny inwestycyjnej. Ustalamy cenę ofertową sprzedaży. W ciągu 48h otrzymujesz ofertę kupna zawierającą proponowaną przez nas cenę.

6.

Masz czas na podjęcie decyzji. Jeśli jest pozytywna organizujemy formalności i w porozumieniu ustalamy termin umowy sprzedaży. Podpisujemy wspólnie umowę u notariusza i w ciagu dwóch dni otrzymujesz pieniądze na konto. Wydanie mieszkania następuje po zaksięgowaniu na Twoim koncie wpłaty.

Uzupełnij dane, aby uzyskać ofertę.
Ulica
Wybierz ulicę
Nr
Wybierz numer
Podaj powierzchnię mieszkania
Podaj liczbę pokoi
Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?
  • Nie myślisz o remoncie, sprzątaniu, wizytach oglądających, telefonach i dodatkowych kosztach.
  • Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dokumentów i dopełnieniu formalności oraz transakcję notarialną.
  • Wszystko za Ciebie załatwimy!
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.