Opinie

Aktywne i profesjonalne poszukiwanie nabywcy nieruchomości oraz bardzo sprawne załatwianie wszelkich formalności z minimalnym angażowaniem zleceniodawcy


Najlepsza aranżacja wnętrza jaką dostałam! To było dokładnie to na czym mi zależało. Wszystkie moje prośby i pragnienia dotyczące wnętrza były spełnione idealnie! Polecam gorąco!


Miałam przyjemność współpracować z Panią Magdaleną Szczepańską - od początku do końca była bardzo zaangażowana w proces sprzedaży, a komunikacja była doskonała. Profesjonalne podejście i dbałość o klienta naprawdę na super poziomie - co obecnie jest wyjątkiem, a nie regułą. Polecam usługi Pani Magdaleny - bo rzeczywiście nieruchomość sprzedała się w ciągu deklarowanych 3 miesięcy.


Polecam agencję Viva Invest. Współpraca z agentem nieruchomości panią Magdaleną Szczepańską przebiegała wzorcowo. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie agenta od początku do końca procesu transakacyjnego.


Miałem przyjemność współpracować z Panią Katarzyną Winnicką. Pani Katarzyna zrobiła na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. W czasie całej współpracy wykazała się dużym zaangażowaniem, znajomością tematu oraz okazywała dużą pomoc. Jest to osoba godna polecenia. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.


Miałam przyjemność współpracować przy zakupie mieszkania .Kontakt,przygotowanie dokumentacji,pomoc na każdym etapie transakcji na najwyższym poziomie.Całości dopełnia wysoka kultura osobista,polecam


We współpracy z Panią Kasią Winnicką przy sprzedaży mojego mieszkania bardzo doceniam Jej profesjonalizm, zaangażowanie i znajomość rynku. Dzięki temu wszystko przebiegło bardzo sprawnie.


Bardzo polecam współprace z Panią Ewą Paradowska . Pełny profesjonalizm i całkowite oddanie klientowi. Osoba godna polecenia!


Bardzo polecam firmę Viva Invest a w szczególności Panią Magdalenę Szczepańską, która w sposób niezwykle profesjonalny przeprowadziła mnie przez proces sprzedaży nieruchomości. Współpraca z Panią Magdą to sama przyjemność i pełne zaufanie. Sprzedaż przebiegła niezwykle szybko i sprawnie, Pani Magda pilnuje wszystkich terminów, o wszystkim przypomina więc zarówno sprzedający jak i kupujący czują się w pełni zaopiekowani :)


Dziękuję firmie Viva Invest za możliwość skorzystania z usług profesjonalnej agentki nieruchomości Pani Magdaleny Szczepańskiej. Dzięki Pani Magdalenie udało mi się szybko i korzystnie sprzedać małe mieszkanie do remontu. Komunikacja i kontakt z Panią Magdaleną należały do przyjemności. Pani Magdo życzę Pani powodzenia w pracy.


Wszystko pięknie dopięte i załatwienie każdej prośby z dokumentami. Bardzo polecam Viva Invest


Mnóstwo pięknych domów, mieszkań i nie tylko. Kolejna nieruchomość zakupiona z tej agencji.


Z czystym sumieniem polecam biuro nieruchomości Viva Invest wszystkim, którzy szukają fachowej pomocy w zakresie nieruchomości na rynku pierwotnym w Warszawie.


Szczerze polecam. Bardzo szeroki wybór mieszkań. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.