Nowe mieszkania na sprzedaż Bemowo

Jeżeli szukasz odpowiedniej inwestycji mieszkaniowej w Warszawie, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą, w której znajdziesz nowe mieszkania na Bemowie. Przedstawiamy m.in. inwestycję, składającą się z lokali o bardzo zróżnicowanym metrażu, począwszy od kawalerek, aż do przestronnych apartamentów o powierzchni 150 m2. Obiekt znajduje się w pobliżu dogodnej infrastruktury komunikacyjnej i punktów usługowych oraz handlowych, takich jak sklepy spożywcze, przedszkole czy przychodnie lekarskie.

W naszym katalogu inwestycji znajdziesz także nowe mieszkania, znajdujące się w okolicy przyjaznej osobom aktywnym, gdyż w sąsiedztwie terenów zielonych oraz atrakcyjnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej. Warszawa Bemowo to także idealna lokalizacja dla osób, które szukają miejsca z dogodnym połączeniem komunikacyjnym do centrum miasta. Zawsze z chęcią pomagamy Klientom w znalezieniu lokum, które będzie posiadało wszystkie pożądane przez nich cechy, takie jak np. parking podziemny, ogródek, przestronny balkon bądź korzystny układ pomieszczeń.Kaputy , Sochaczewska

ul. Sochaczewska
Zobacz cennik
Szczegóły

Warszawa Bemowo, Szeligowska

ul. Szeligowska
Zobacz cennik
Szczegóły

Informacje o dzielnicy Bemowo

Dzielnica zlokalizowana w lewobrzeżnej części Warszawy, która przyciągnęła już ponad 120 tysięcy mieszkańców. Bemowo to bardzo atrakcyjna lokalizacja o powierzchni prawie 30 km², którą wyróżniają nie tylko stosunkowo tanie, nowe mieszkania na sprzedaż, przebiegająca przez dzielnicę II linia metra czy szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi. Gotowe do odbioru mieszkania są tu chętnie wybierane także dlatego, że Bemowo to przestronnie rozplanowane osiedla czy chociażby zwiększające to poczucie przestronności, szerokie chodniki.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie na Bemowie?

Bogate życie kulturalne: Bemowskie Centrum Kultury oraz biblioteki wespół ze społecznościami lokalnymi organizują liczne spotkania, laboratoria i warsztaty.

Mieszkanie na Bemowie to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi - funkcjonuje tu: 12 szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcące, a także 22 przedszkola oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna.

W dzielnicy znajduje się mnóstwo boisk i hal sportowych, na których można aktywnie spędzać czas. Urząd współpracuje z klubami sportowymi, by wspierać dzieci i młodzież, która chce postawić pierwsze kroki w sportowej karierze.

Odbywają tu się zajęcia prozdrowotne dla mieszkańców, a Akademia Bemowskiego Seniora dba o integrację lokalnej społeczności. W okolicy znajdują się liczne przychodnie rejonowe i specjalistyczne.

Dobrze zorganizowana komunikacja miejska oraz niewielka odległość od centrum biznesowego Warszawy idzie w parze z bliskim sąsiedztwem Kampinoskiego Parku Narodowego.

W Parku Leśnym Bemowo znajduje się atrakcyjna droga rowerowa na weekendowe wypady z rodziną oraz ścieżki edukacyjne.

Przydatne informacje i linki

Oficjalna strona Urzędu dzielnicy Bemowo


Zainteresowany?
Zobacz naszą ofertę na doradztwo kredytowe
lub zadzwoń na numer 801 501 401
Menu Title