Nowe mieszkania na sprzedaż BemowoKaputy , Sochaczewska

ul. Sochaczewska
Zobacz cennik
Szczegóły

Warszawa Bemowo, Szeligowska

ul. Szeligowska
Zobacz cennik
Szczegóły

Informacje o dzielnicy Bemowo

Dzielnica zlokalizowana w lewobrzeżnej części Warszawy, która przyciągnęła już ponad 120 tysięcy mieszkańców. Bemowo to bardzo atrakcyjna lokalizacja o powierzchni prawie 30 km², którą wyróżniają nie tylko stosunkowo tanie, nowe mieszkania na sprzedaż, przebiegająca przez dzielnicę II linia metra czy szereg udogodnień dla rodzin z dziećmi. Gotowe do odbioru mieszkania są tu chętnie wybierane także dlatego, że Bemowo to przestronnie rozplanowane osiedla czy chociażby zwiększające to poczucie przestronności, szerokie chodniki.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie na Bemowie?

Bogate życie kulturalne: Bemowskie Centrum Kultury oraz biblioteki wespół ze społecznościami lokalnymi organizują liczne spotkania, laboratoria i warsztaty.

Mieszkanie na Bemowie to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi - funkcjonuje tu: 12 szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcące, a także 22 przedszkola oraz poradnia psychologiczno-pedagogiczna.

W dzielnicy znajduje się mnóstwo boisk i hal sportowych, na których można aktywnie spędzać czas. Urząd współpracuje z klubami sportowymi, by wspierać dzieci i młodzież, która chce postawić pierwsze kroki w sportowej karierze.

Odbywają tu się zajęcia prozdrowotne dla mieszkańców, a Akademia Bemowskiego Seniora dba o integrację lokalnej społeczności. W okolicy znajdują się liczne przychodnie rejonowe i specjalistyczne.

Dobrze zorganizowana komunikacja miejska oraz niewielka odległość od centrum biznesowego Warszawy idzie w parze z bliskim sąsiedztwem Kampinoskiego Parku Narodowego.

W Parku Leśnym Bemowo znajduje się atrakcyjna droga rowerowa na weekendowe wypady z rodziną oraz ścieżki edukacyjne.

Przydatne informacje i linki

Oficjalna strona Urzędu dzielnicy Bemowo


Zainteresowany?
Zobacz naszą ofertę na doradztwo kredytowe
lub zadzwoń na numer 801 501 401
Menu Title