Nowe mieszkania na sprzedaż Wola

Prezentujemy bardzo duży wybór inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych na warszawskiej Woli. Nowe mieszkania na sprzedaż, które proponuje Klientom nasza firma, cechują się atrakcyjną ceną, unikalną architekturą całego obiektu, a także bardzo praktycznym układem pomieszczeń. Szczególnie polecamy nowo zrewitalizowaną cześć Woli – Odolany - rejon miasta który podlega nieustannemu rozwojowi. W okolicy znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne, parki, ścieżki rowerowe, dogodne połączenia komunikacyjne, punkty handlowe oraz przedszkola i szkoły.

Osiedla, które znalazły się w poniższym katalogu, to nowoczesne inwestycje wielokondygnacyjne z licznymi udogodnieniami, oferujące swoim przyszłym lokatorom nowe mieszkania z balkonami, tarasami czy ogródkami, o bardzo zróżnicowanym metrażu (dostępne są zarówno małe kawalerki jak i przestronne apartamenty). Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi oczekiwaniami oraz zapraszamy do skorzystania z porad naszego doradcy, który pomoże Ci w znalezieniu idealnego lokum.Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia

ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia
Zobacz cennik
Szczegóły

Informacje o warszawskiej Woli

Wola to rozwojowa dzielnica Warszawy, która rozciąga się na ponad 19 kilometrach kwadratowych lewobrzeżnej części stolicy. Obecnie zamieszkana jest przez 140 tysięcy mieszkańców i ze względu na swoje położenie wciąż przyciąga młodych warszawiaków. To głównie dla nich powstają tu na rynku pierwotnym nowe, gotowe do odbioru mieszkania na sprzedaż. Tańsze niekiedy nawet od ofert z rynku wtórnego. Wola wybierana jest na miejsce do życia ze względu na sprawną komunikację z resztą stolicy, którą zawdzięcza m.in. II linii metra, a także bardzo dobrą infrastrukturę i zaplecze usługowe.

Tu warto żyć!

Cztery baseny i dwie hale sportowe

107 placówek oświatowych: 17 przedszkoli, 6 szkół podstawowych

18 bibliotek

8 szpitali i centrów zdrowia

Komunikacja miejska: połączenia autobusowe, tramwajowe oraz metro

Tereny zielone: 5 parków na niedzielne spacery na świeżym powietrzu

Przydatne informacje i linki

Oficjalna strona Urzędu dzielnicy Wola


Zainteresowany?
Zobacz naszą ofertę na doradztwo kredytowe
lub zadzwoń na numer 801 501 401
Menu Title