Nowe mieszkania Wola

Prezentujemy bardzo duży wybór inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych na warszawskiej Woli. Nowe mieszkania na sprzedaż, które proponuje Klientom nasza firma, cechują się atrakcyjną ceną, unikalną architekturą całego obiektu, a także bardzo praktycznym układem pomieszczeń. Szczególnie polecamy nowo zrewitalizowaną cześć Woli – Odolany - rejon miasta który podlega nieustannemu rozwojowi. W okolicy znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne, parki, ścieżki rowerowe, dogodne połączenia komunikacyjne, punkty handlowe oraz przedszkola i szkoły.

Osiedla, które znalazły się w poniższym katalogu, to nowoczesne inwestycje wielokondygnacyjne z licznymi udogodnieniami, oferujące swoim przyszłym lokatorom nowe mieszkania z balkonami, tarasami czy ogródkami, o bardzo zróżnicowanym metrażu (dostępne są zarówno małe kawalerki jak i przestronne apartamenty). Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi oczekiwaniami oraz zapraszamy do skorzystania z porad naszego doradcy, który pomoże Ci w znalezieniu idealnego lokum.Warszawa Wola, Aleja Prymasa Tysiąclecia

ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia
Zobacz cennik
Szczegóły

Informacje o warszawskiej Woli

Wola to rozwojowa dzielnica Warszawy, która rozciąga się na ponad 19 kilometrach kwadratowych lewobrzeżnej części stolicy. Obecnie zamieszkana jest przez 140 tysięcy mieszkańców i ze względu na swoje położenie wciąż przyciąga młodych warszawiaków. To głównie dla nich powstają tu na rynku pierwotnym nowe, gotowe do odbioru mieszkania na sprzedaż. Tańsze niekiedy nawet od ofert z rynku wtórnego. Wola wybierana jest na miejsce do życia ze względu na sprawną komunikację z resztą stolicy, którą zawdzięcza m.in. II linii metra, a także bardzo dobrą infrastrukturę i zaplecze usługowe.

Tu warto żyć!

Cztery baseny i dwie hale sportowe

107 placówek oświatowych: 17 przedszkoli, 6 szkół podstawowych

18 bibliotek

8 szpitali i centrów zdrowia

Komunikacja miejska: połączenia autobusowe, tramwajowe oraz metro

Tereny zielone: 5 parków na niedzielne spacery na świeżym powietrzu

Przydatne informacje i linki

Oficjalna strona Urzędu dzielnicy Wola


Zainteresowany?
Zobacz naszą ofertę na doradztwo kredytowe
lub zadzwoń na numer 801 501 401
Menu Title