Mieszkania wtórne na sprzedaż Pruszków

Chyba najsłynniejszą miejscowością, która wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej, jest Pruszków. Miasto to jest dzisiaj coraz chętniej wybierane jako miejsce zamieszkania przez osoby, które pracują w stolicy lub w okolicach, ale nie lubią np. zgiełku dużego miasta. Dużą część tego ok. 60-tysięcznego miasta, stanowią ludzie w średnim wieku, którzy zachwycili się lokalnymi zabytkami oraz widokami i wykorzystują bliskość do Warszawy. Zatem jeśli szukasz mieszkania z rynku pierwotnego w Pruszkowie i w okolicach, to trafiłeś w dobre miejsce.

Zalety mieszkania w Pruszkowie

Jedną z głównych zalet posiadania mieszkania w tym mieście, jest bez wątpienia spokój, którego próżno szukać w dużej części warszawskich dzielnic. Co więcej, jest to doskonałe miejsce zarówno dla singli, jak i dla młodych rodzin, ze względu na szereg parków czy wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Kościoły i pałacyki, zdumiewające zespoły ogrodnicze, muzea i domy kultury czy klimatyczne budynki firm powstałych ponad 100 lat temu, to tylko mała część całego miasta. Dużym plusem jest także łatwość znalezienia miejsca parkingowego, w porównaniu ze stolicą, co znacznie skraca i ułatwia wszelkie wyjazdy. Oprócz tego, w obrębie Pruszkowa znajduje się kilka szkół podstawowych i szkół wyższych, a także wiele przychodni i 3 szpitale. Ponadto, miasto znane jest również z wielu klubów sportowych i nowoczesnych obiektów sportowych.

Zobacz naszą ofertę

Posiadamy zróżnicowaną ofertę mieszkań z rynku pierwotnego w Pruszkowie. Polecamy lokale o różnym metrażu – mamy w ofercie mieszkania kilkupokojowe, jak i kawalerki, na nowoczesnych osiedlach znajdujących się na ul. Targowej czy ul. Ludwika Waryńskiego. W pobliżu tych osiedli znajdują się nie tylko centra handlowe, ale również miejsca do relaksu i odpoczynku – ich lokalizacja spełni oczekiwania każdego. Na osiedlach zaplanowane zostały również miejsca na głębokie balkony, ogródki, a także dużo miejsc parkingowych.

Zachęcamy do sprawdzenia różnych propozycji. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta mieszkań pierwotnych w Pruszkowie, zadzwoń – z chęcią pomożemy dobrać lokum, które będzie odpowiedzią na wszystkie wymagania.

Pruszków , Zakątna

ul. Zakątna
Cena: 605000 zł
Szczegóły
Menu Title